خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی استراتژیک World War 2: Syndicate TD

معرفی و همچنین دانلود بازی استراتژیک World War 2: Syndicate TD

معرفی و همچنین دانلود بازی استراتژیک World War 2: Syndicate TD

|معرفی و همچنین دانلود بازی استراتژیک World War 2: Syndicate TD از پویش سافت

World War 2: Syndicate TD یکی از بازی های محبوب و همچنین جذاب و جالب اندرویدی در سبک استراتژیک می باشد که با دارا بودن گیم پلی سرگم کننده می تواند علاقمندان به این سبک را برای مدت ها سرگرم کند. این بازی استراتژیک به تا حال بیش از ۱۰۰ هزار بار دانلود گردیده است و همچنین نمره خوب ۴٫۵ از ۵ را کسب کرده است.

World War 2: Syndicate TD
World War 2: Syndicate TD

داستان بازی در مورد نبردهای متنوع و گوناگون و مختلف جنگ جهانی دوم می باشد که در آن هم تو هدایت نیروهای متحدین را بر عهده دارید ، کلیه ی نبردهایی را که تو در این بازی هدایت می کنید الهام گرفته از واقعیت می باشند. برخی از نبردهایی که از روی واقعیت طراحی گردیده اند شامل نبرد مسکو ، نبرد نورمندی ، نبرد خلیج مروارید و همچنین نبرد برلین می باشد. در این بازی تو بایستی با ساختن برجک های دفاعی در برابر نیروهای مهاجم نازی دفاع کنید ، البته برای رویارویی با دشمنانتان نه تنها از واحدهای جنگی تان می توانید بهره بری و استفاده کنید بلکه می توانید از ماشین های عصربخار و همچنین روبات ها نیز بهره بری و استفاده نمایید. در این بازی بایستی با نازی ها در نبرد نورمندی روبرو شوید، در نبرد خلیج مروارید از شوروی دفاع کنید.

World War 2: Syndicate TD
World War 2: Syndicate TD

برای موفقیت در نبردهای خود بایستی با استراتژی عمل نمایید و همچنین در جاهای متنوع و گوناگون و مختلف ادوات خود را جایگذاری نمایید تا در برابر هجوم دشمنان تان بتوانید مقاومت نمایید ، ربات هایی را که در این بازی بازی در اختیار دارید دارای سلاح های متنوع و گوناگون و مختلف اصلی و همچنین ثانویه می باشند که دارای اقتدار و قدرت های گوناگونی می باشند. بازی دارای گرافیک فانتزی می باشد که نسبت به سایر بازی های در این سبک آن هم را متمایز می کند ، سازندگان برای طراحی محیط های متنوع و گوناگون و مختلف بازی زمان زیادی را صرف کرده اند و همچنین به کوچکترین جزئیات در طراحی نیز توجه کرده اند.

تصاویر بازی World War 2: Syndicate TD :

دانلود بازی World War 2: Syndicate TD :

دانلود فایل نصبی بازی ورژن و نسخه ۱٫۴٫۱۴۰

معرفی و همچنین دانلود بازی استراتژیک World War 2: Syndicate TD

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی استراتژیک World War 2: Syndicate TD در تاریخ ۸ April 2019 | 11:08 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …