خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی تخم مرغ

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی تخم مرغ

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی تخم مرغ

|معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی تخم مرغ از پویش سافت

بازی تخم مرغ از بازی های خوش ساخت و همچنین جذاب و جالب اندرویدی می باشد که توسط استودیو ایرانی آنباند ساخته شده است ، این بازی ایرانی به تا حال بیش از ۲۰ هزار بار در کافه بازار دانلود گردیده است که با توجه به  این تعداد دانلود می قدرت آن هم را از بازی های محبوب کافه بازار به شمار آورد.

بازی تخم مرغ
بازی تخم مرغ

گیم پلی بازی بدین صورت می باشد که تو در نقش یک تخم مرغ قرار دارید که بایستی از دست دشمنان خود در این بازی یعنی روباه ها که نیت و اراده دارند مادر او را از بین ببرند ، گریز و فرار کنید . بازی بطور کلی دارای هفت مرحله می باشد که در طی این مراحل هدف اصلی تو نجات جان مادر تخم مرغ می باشد ، بطور کلی بازی دارای داستان خاصی نمی باشد بلکه سازندگان سعی کرده اند با طراحی یک بازی با گیم پلی چالشی و همچنین جذاب و جالب ، بازیکنان را سرگرم نمایند. در مرحله ی ابتدایی ، بازی از طریق نمایش تصاویری تو را با کلیت و همچنین گیم پلی خود آشنا می سازد. تا مرحله ی سوم ، بازی تو را با چالش خاصی روبرو نمی کند و همچنین از مرحله ی به بعد چالش های خود را رو می کند که تجربه و مهارت بالا بازیکنان را محک می زند.

بازی تخم مرغ
بازی تخم مرغ

نحوه ی کنترل تخم مرغ در بازی از طریق دو دکمه بر روی صفحه نمایش انجام می گردد که با بهره بری و استفاده از دکمه سمت راست ، می توانید به سمت های متنوع و گوناگون و مختلف بپرید. تو در طول بازی سکه هایی را در مسیر خود بدست خواهید اورد که با بهره بری و استفاده از این سکه ها قادر خواهید بود از فروشگاه بازی خرید کنید و همچنین طاهر تخم مرغ خود را تغییر دهید و همچنین یا اینکه بعد از مردن برای بازگشت به چک پوینت قبلی بهره بری و استفاده کنید. بازی از گرافیک قابل قبول و همچنین زیبایی برخوردار است که از رنگ های متنوعی در طراحی آن هم بهره بری و استفاده شده است.

تصاویر بازی تخم مرغ :

دانلود بازی تخم مرغ :

دانلود کافه بازار Cafe Bazzar

 

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی تخم مرغ

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی تخم مرغ در تاریخ ۵ April 2019 | 1:41 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …