خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Royal Blade

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Royal Blade

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Royal Blade

|معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Royal Blade از پویش سافت

Royal Blade از بازی های جذاب و جالب و همچنین پرطرفدار اندرودیدی در سبک آرکید می باشد که با دارا بودن گیم پلی سرگرم کننده فیدبک های مثبتی را از سوی کاربران پلی استور دریافت کرده است بطوریکه این بازی آرکید به تا حال بیش از ۱ میلیون بار پلی استور دانلود گردیده است و همچنین نمره خوب ۴٫۲ از ۵ را کسب کرده است.

Royal Blade
Royal Blade

گیم پلی بازی بدین صورت است که همه چیز در حال فروپاشی می باشد و همچنین تو بایستی با تمام توانتان با بهره بری و استفاده از شمشیرتان همه موانعی که به سمتتان می آید را نابود کنید ، در این بازی داشتن سرعت عمل زیاد یکی از عوامل مهم در موفقیت تان می باشد زیرا بایستی با سرعت زیادی دشمنان و همچنین موانع موجود در مسیرتان را از بین ببرید و همچنین از خود در برابر آن هم ها به موقع دفاع نمایید. در طول بازی با چندین شمشیر افسانه ای نیز روبرو خواهید شد که هر کدام از آن هم ها اقتدار و قدرت های منحصربفردی را دارند با بدست آوردن این شمشیر ها می توانید دشمنانتان را با سرعت و همچنین اقتدار و قدرت بیشتری از بین ببرید. یکی از قسمت های هیجان انگیز بازی ، نبرد با رئیس ها می باشد که تو را با چالش های مختلفی روبرو می سازد و همچنین هیجان بازی را بیش از پیش می کند.

Royal Blade
Royal Blade

تو در این بازی می توانید کاراکتر خود را شخصی سازی نمایید و همچنین براساس سلیقه ی خود ، قهرمان بازی را از جنبه های متنوع و گوناگون و مختلف شخصی سازی نمایید. بازی از لحاظ بصری و همچنین گرافیک در سطح خوبی قرار دارد که مخاطبین را راضی نگه می دارد ، همچنین بازی از لحاظ محیط ها دارای تنوع خوبی می باشد که سبب می می شود بازی برای تو کسل کننده نشود. در پایان شاید این بازی از لحاظ گیم پلی و همچنین محتوا ساده بنظر برسد ولی دارای گیم پلی اعتیادآور می باشد که می تواند تو را برای مدتی سرگرم نماید.

تصاویر بازی Royal Blade :

دانلود بازی Royal Blade :

دانلود بازی با لینک مستقیم

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Royal Blade

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Royal Blade در تاریخ ۳۱ March 2019 | 11:12 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …