خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی مهمترین ویژگی‌های جدید در فصل ششم بازی PUBG Mobile

معرفی مهمترین ویژگی‌های جدید در فصل ششم بازی PUBG Mobile

معرفی مهمترین ویژگی‌های جدید در فصل ششم بازی PUBG Mobile

|معرفی مهمترین ویژگی‌های جدید در فصل ششم بازی PUBG Mobile از پویش سافت


فصل ششم بازی PUBG Mobile

توسعه دهنده بازی محبوب PUBG به تازگی اطلاعیه‌ای مبنی بر عرضه آپدیت جدید برای بازی پابجی موبایل منتشر نموده اند. در صورتی که این اطلاعیه را از دست دادید همراه وبسایت اندرویدزوم باشید.

بازی PUBG Mobile از این جهت بسیار محبوب است که همواره در آپدیت‌های خود آیتم‌ها و همچنین ویژگی‌های جدیدی به بازی اضافه می‌کند. این بازی که در سبک بتل رویال است شامل بازی‌های محبوب در این ژانر است که رقبایی همچون بازی Fortnite دارد. به تازگی نیز به بازی قسمت و بخش جدیدی به نام زامبی‌ها اضافه شده که به تا حال نظر بسیاری را به خود جلب کرده است. فصل جدید این بازی از دیروز آغاز به کار کرده است و همچنین در ادامه نیت و اراده داریم تا ویژگی‌های جدیدی که به بازی اضافه شده است را با تو در میان بگذاریم.

آپدیت فصل جدید بازی PUBG Mobile در حدود ۲۵۰ مگابایت است و همچنین درآن سلاح، آواتار، ماموریت‌ها و همچنین آیتم‌های جدیدی اضافه شده است. در فصل ششم، اسلحه جدید G36C به نقشه Vikendi بازی اضافه شده است. گفته می‌می شود که این اسلحه جایگزین SCAR-L شده است. به همراه این اسلحه ۵ میلی متری می‌قدرت از زوم شش برابر، لیزر و همچنین سایر ابزارهایی که سبب دقت بیشتر در تیراندازی می‌شوند بهره بری و استفاده نمود.

pubg mobile

فارق از این، در فصل جدید بازی پابجی موبایل، وسیله نقلیه جدید به نام Tukshai وجود دارد. این موتور سه چرخ مخصوص نقشه Sanhok است و همچنین جایگزین جیپ، مینی بوس و همچنین Dacia شده است. همچنین و علاوه بر این‌ها، به بازی دو حق اشتراک جدید اضافه شده است. این دو حق اشتراک پرایم و همچنین پرایم پلاس نام دارند.

pubg mobile

آب و همچنین هوای پویا و همچنین دینامیک نیز شامل ویژگی‌های جدیدی است که به نقشه‌های Erangel و همچنین Miramar اضافه شده‌اند. بنابراین در این دو نقشه می‌توانید از بارش باران در حین بازی لذت ببرید. توسعه دهندگان بازی PUBG همچنین عنوان نموده اند که گیم پلی قسمت و بخش زامبی‌ها در آپدیت جدید بهبود پیدا کرده است. با آپدیت جدید، زامبی‌ها با گذشت زمان کند‌تر شده و همچنین بازیکنان می‌توانند آن هم‌ها را سریع‌تر از میان بردارند. در برخی نقاط نیز زامبی‌ها امکان وارد شدن ندارند.

به همچنین و علاوه، به مناسبت سالگرد عرضه بازی پابجی، هدایایی نیز به عنوان سورپرایزهای جشن تولد در بازی حضور دارند. این هدایا به شکل کیک در جزیره Spawn قرار داده شده‌اند و همچنین بازیکنان می‌تونند آن هم‌ها را جمع آوری کرده و همچنین جوایز خود را دریافت کنند. برای دیدن آموزش موارد و نکات اولیه و همچنین پایه در بازی پابجی می‌توانید به این لینک رفت و آمد و مراجعه کنید.

معرفی مهمترین ویژگی‌های جدید در فصل ششم بازی PUBG Mobile

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی مهمترین ویژگی‌های جدید در فصل ششم بازی PUBG Mobile در تاریخ ۲۲ March 2019 | 9:26 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …