خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی LifeAfter + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی LifeAfter + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی LifeAfter + دیتا

|معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی LifeAfter + دیتا از پویش سافت

LifeAfter از بازی های جدید اندرویدی در سبک اکشن و همچنین ماجراجویی می باشد که تو در دنیایی آخرالزمانی و همچنین پر از مخاطرات رها می سازد که بایستی برای بقاء خود بجنگید. این بازی ماجراجویی به تا حال بیش از ۱ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین موفق به کسب نمره خوب ۴٫۲ از ۵ نیز شده است.

LifeAfter
LifeAfter

داستان بازی مثل اکثر بازی ها با تم آخرالزمانی و همچنین بقاء در مورد پخش شدن یک ویروس مهلک و همچنین کشنده می باشد که سبب ایجاد زامبی های وحشی و همچنین خونخوار شده است و همچنین تو بایستی برای بقای خود مبارزه کنید. گیم پلی بازی مثل بسیاری از بازی های هم سبک در پیدا کردن اسلحه ها و همچنین تجهیزات و همچنین مبارزه کردن با دشمنان متنوع و گوناگون و مختلف خلاصه می می شود.  بازی دارای المان های زیادی از سبک نقش آفرینی می باشد که همین موضوع سبب شده است تا دست تو برای انتخاب های گوناگون و همچنین همچنین شخصی سازی های متنوع و گوناگون و مختلف باز باشد. در این بازی می توانید برای خود به تنهایی یک سرپناه درست کنید و همچنین یا به یک تیم دیگر بپیوندید و همچنین با آنها برای بقاء خود بجنگید که هر کدام از این انتخاب ها مزایا و همچنین معایبی را بهمراه خواهد داشت.برای درست کردن تجهیزات و همچنین سلاح های خود بایستی محیط بازی را بخوبی بگردید و همچنین آیتم های مختلفی برای درست کردن تجهیزاتتان پیدا کنید.

LifeAfter
LifeAfter

البته مرحله ابتدایی بازی در واقع آن هم مرحله آموزشی آن هم می باشد که کلیت بازی را برای تو آموزش می دهد و همچنین تو را با مکانیزم بازی آشنا می سازد ، تو برای ساخت شخصیت اصلی تان در بازی و همچنین حتی حیوانی که در بازی همراه با شماست انتخاب های زیاد و همچنین متعددی دارید که از موارد و نکات دوست داشتنی و جذاب و همچنین جذاب و جالب بازی می باشد. بازی از لحاظ طراحی گرافیک در سطح خوبی قرار دارد که سازندگان هم از لحاظ فنی و همچنین هم تنوع محیطی به خوبی کار کرده اند و همچنین وقت زیادی را صرف طراحی آن هم کرده اند که تجربه بازی را برای تو دوست داشتنی و جذاب تر می کند.

تصاویر بازی LifeAfter :

دانلود بازی LifeAfter :

” class=”shortc-button medium blue”>دانلود دیتا بازی

 

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی LifeAfter + دیتا

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی LifeAfter + دیتا در تاریخ ۲۳ March 2019 | 8:29 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …