خانه / دانلود بازی اندروید / دانلود بازی اکشن Zombie Age 3

دانلود بازی اکشن Zombie Age 3

دانلود بازی اکشن Zombie Age 3

|دانلود بازی اکشن Zombie Age 3 از پویش سافت

Zombie Age 3 از بازی های جذاب و جالب و همچنین پرطرفدار اندرویدی در سبک اکشن می باشد که با در اختیار داشتن گیم پلی هیجان انگیز و همچنین سرگرم کننده توانسته مخاطبان زیادی را درگیر خود کند. این بازی اکشن به تا حال بیش از ۱۰ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین توانسته نقدها و همچنین نمره بسیار خوب ۴٫۶ از ۵ را نیز از سوی کاربران  پلی استور دریافت نماید.

Zombie Age 3
دانلود بازی Zombie Age 3

همانطور که از نام بازی مشخص است ، گیم پلی آن هم در محوریت نبرد با زامبی ها قرار دارد که تو در یک محیط دو بعدی قرار می گیرید و همچنین بایستی با بهره بری و استفاده از سلاح های متنوع و گوناگون و مختلف با زامبی هایی خونخوار دست و همچنین پنجه نرم کنید. بطور کلی در ماموریت های بازی کاری به جز کشتن زامبی ها ندارید و همچنین برای اینکار بیش از ۳۰ سلاح متنوع و گوناگون و مختلف سرد و همچنین گرم را در اختیار تو قرار می دهد. در طول بازی تو می توانید در نقش بیش از ۲۰ شخصیت متنوع و گوناگون و مختلف با زامبی ها روبرو شوید و همچنین با آن هم ها مبارزه نمایید ، همچنین بازی از لحاظ انواع زامبی ها از تنوع خوبی برخوردار است و همچنین تو با بیش از ۱۰ نوع زامبی و همچنین رئیس روبرو خواهید شد.

Zombie Age 3
دانلود بازی Zombie Age 3

کنترلر بازی بصورت لمسی در پایین صفحه قرار داده شده است که مشکل خاصی را برای تو ایجاد نمی کند و همچنین به راحتی می توانید با چند دست بازی کردن خود را با آن هم وفق دهید. همچنین و علاوه بر گیم پلی سرگرم کننده و همچنین دوست داشتنی و جذاب بازی ، گرافیک HD آن هم نیز از تقاط نیرو بازی بشمار می رود ، سازندگان برای طراحی انیمیشن ها ، محیط ها و همچنین شخصیت های بازی وقت زیادی را صرف کرده اند و همچنین در طراحی گرافیکی بازی از رنگ های متنوعی بهره بری و استفاده کرده اند که بازی را برای مخاطبین چشمگیرتر و همچنین دوست داشتنی و جذاب تر کرده است.

تصاویر بازی Zombie Age 3

دانلود بازی Zombie Age 3

دانلود بازی با لینک مستقیم

 

دانلود بازی اکشن Zombie Age 3

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

دانلود بازی اکشن Zombie Age 3 در تاریخ ۲۷ March 2019 | 3:42 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …