خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز شهرسازی Citytopia

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز شهرسازی Citytopia

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز شهرسازی Citytopia

|معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز شهرسازی Citytopia از پویش سافت

Citytopia از بازی های جدید اندرویدی در سبک شبیه ساز می باشد که در آن هم تو می توانید یک شهرستان مدرن را براساس سلیقه تان بسازید. این بازی شبیه ساز به تا حال بیش از ۱۰ هزار بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین در مدت کوتاهی توانسته طرفداران زیادی را برای خود بدست آورد.

Citytopia
Citytopia

این بازی از لحاظ گیم پلی المان های مختلفی از بازی های معروف این سبک نظیر the sims دربر دارد ، در ابتدای بازی تو یک زمین خالی را در اختیار دارید که بایستی آن هم را با ساختمان های گوناگون و همچنین متنوع و گوناگون و مختلف پر کنید و همچنین کم کم شهرستان خود را بر روی این زمین بنا کنید و همچنین به مرور زمان مدینه فاضله خود را کامل نمایید. در این بازی تو کارت های را نیز دریافت می کنید که با باز کردن این کارت ها می توانید ساختمان های جدیدی را باز کنید و همچنین یا ساختمان های قبلی خود را ارتقاء ببخشید. یکی از مهمترین عواملی که سبب می می شود روند کامل سازی شهرستان تو کند بنظر برسد وجود همین کارت ها می باشد که برای جمع آوری آن هم ها تلاش کنید ، البته در صورتی که ماموریت هایی را که بازی به تو می دهد با موفقیت پشت سر بگذارید بازی کارت های زیادی را در اختیارتان می گذارد.

Citytopia
Citytopia

در ابتدای بازی نیز شخصی به نام ریک به تو معرفی می گردد که موارد و نکات متنوع و گوناگون و مختلف در ارتباط و رابطه با بازی را برای تو آموزش می دهد. البته با بازی کردن بازی برای مدتی موارد و نکات مختلفی برای موفقیت در آن هم دستتان می آید بعنوان مثال یکی از نکاتی که در بازی بایستی مدنظر قرار دهید اینست که نباید کارخانه های تکراری بسازید. بازی دارای موسیقی جذاب و جالب و همچنین دلنشینی می باشد که همراه با صداهای محیط بازی مثل صدای گنجشک ها تجربه ی بازی را تو لذت قسمت و بخش تر می کند.

تصاویر بازی Citytopia :

دانلود بازی Citytopia :

دانلود فایل نصب بازی citytopia

دانلود فایل دیتا بازی citytopia

 

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز شهرسازی Citytopia

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز شهرسازی Citytopia در تاریخ ۲۶ March 2019 | 1:28 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …