خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Typoman Mobile

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Typoman Mobile

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Typoman Mobile

|معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Typoman Mobile از پویش سافت

Typoman Mobile از بازی های جذاب و جالب و همچنین سرگرم کننده در سبک ماجراجویی می باشد که پیش از این بر روی کنسول ها و همچنین رایانه های شخصی عرضه گردیده بود و همچنین استقبال خوبی از آن هم نیز بعمل آمده بود. این بازی ماجراجویی به تازگی بر روی گوشی های اندرودیدی و همچنین ios نیز منتشر گردیده است که کاربران استقبال خوبی از ورژن و نسخه ی موبایلی این بازی نیز بعمل آورده اند بطوریکه به تا حال بیش از ۱۰۰ هزار بار در پلی استور دانلود گردیده است.

Typoman Mobile
دانلود بازی Typoman Mobile

بطور کلی گیم پلی این بازی ۸۰ دقیقه می باشد که شامل حرکت در یک فضای دوبعدی و همچنین حل پازل های گوناگون و همچنین چالشی می باشد. البته پازل های این بازی براساس جابجا کردن اجسام و همچنین اشیاء متنوع و گوناگون و مختلف نمی باشد بلکه در این بازی تو بایستی با کنار هم گذاشتن چندین حروف و همچنین پیدا کردن یک کلمه با معنی بایستی معماهای بازی را حل نمایید، بعنوان مثال در یکی از مراحل برای باز کردن یک در بایستی با بهره بری و استفاده از حروف کلمه ی open را بسازید و همچنین در مورد نظر را باز کنید و همچنین یا برای روشن کردن یک دستگاه کلمه on را بسازید. بعبارت بهتر در این بازی بایستی به نوعی کلمات متنوع و گوناگون و مختلف را حدس بزنید. پس برای لذت بردن از گیم پلی این بازی بایستی دانش مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری برای حدس زدن کلمات انگلیسی را داشته باشید.

Typoman Mobile
دانلود Typoman Mobile

معماهای بازی ترکیبی از پازل های سرعتی و همچنین فکری می باشند که در برخی از مراحل بازی مثل باس فایت ها چالشی و همچنین هیجان انگیز می می شود. سازندگان در طراحی محیط ها و همچنین گرافیک بازی نیز به خوبی عمل کرده اند و همچنین توانسته اند محیط های بازی را که اغلب دارای یک تم تاریک می باشند را به بهترین شکل ممکن طراحی کنند که تجربه بازی را برای مخاطب لذت قسمت و بخش تر کرده است.

تصاویر بازی Typoman Mobile

دانلود بازی Typoman Mobile

دانلود فایل اجرایی بازی typoman mobile

دانلود فایل دیتا بازی typoman mobile

 

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Typoman Mobile

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Typoman Mobile در تاریخ ۱۸ March 2019 | 12:43 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …