خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری CarX Drift Racing 2 + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری CarX Drift Racing 2 + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری CarX Drift Racing 2 + دیتا

|معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری CarX Drift Racing 2 + دیتا از پویش سافت

CarX Drift Racing 2 از بازی های جدید و همچنین جذاب و جالب اندرویدی در سبک ماشین سواری می باشد و همچنین همانطور که از نام بازی مشخص است ، این بازی بطور اختصاصی در زمینه دریفت می باشد و همچنین تو در این بازی ماشین سواری با بهره بری و استفاده از اتومبیل های متنوع و گوناگون و مختلف دریفت بزنید. این بازی به تا حال بیش از ۱۰۰ هزار بار در پلی استور دانلود گردیده است.

CarX Drift Racing 2
CarX Drift Racing 2

گیم پلی بازی بسیار روان و همچنین هیجان انگیز می باشد و همچنین دارای حالت های مختلفی می باشد که سبب شده است بازی برای تو خسته کننده و همچنین کسل کننده نشود. بازی همچنین و علاوه بر قسمت و بخش تک نفره دوست داشتنی و جذاب دارای یک قسمت و بخش چندنفره نیز می باشد که بصورت آنلاین می توانید با سایر اشخاص از سراسر دنیا به رقابت بپردازید. در حالت تک نفره ی بازی بایستی با بیش از ۳۰ اتومبیل متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین اسپورت به رقابت بپردازید. یکی از قسمت و بخش های تک نفره بازی ghost mode نام دارد که در آن هم می توانید بصورت تمرینی دریفت بزنید و همچنین با قلق های بازی آشنا شوید تا بتوانید در قسمت آنلاین قهرمان شیود و همچنین امتیاز خود را بالا ببرید.

CarX Drift Racing 2
CarX Drift Racing 2

یکی از قسمت و بخش های دوست داشتنی و جذاب بازی قسمت و بخش شخصی سازی آن هم می باشد که در آن هم می توانید قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف از اتومبیل خود شامل آینه و همچنین کیت های متنوع و گوناگون و مختلف ماشین خود را شخصی سازی نمایید ، البته شخصی سازی بازی تنها و فقط مختص با ظاهر ماشین ها نمی باشد بلکه تو می توانید اجزای حرکتی متنوع و گوناگون و مختلف اتومبیل خود شامل ترمزها ، میزان فشار باد تایزها ، کمک فنرها و همچنین … را نیز شخصی سازی نمایید. گرافیک بازی را شاید بتوان مهمترین نقطه نیرو آن هم به شمار آورد زیرا سازندگان برای طراحی محیط ها و همچنین اتومبیل های متنوع و گوناگون و مختلف بازی وقت زیادی را صرف کرده اند و همچنین آن هم ها را با کوچکترین جزئیات طراحی کرده اند.

تصاویر بازی CarX Drift Racing 2 :

دانلود بازی CarX Drift Racing 2 :

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم ورژن و نسخه ۱٫۲٫۱

دانلود فایل دیتا با لینک مستقیم ورژن و نسخه ۱٫۲٫۱

معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری CarX Drift Racing 2 + دیتا

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری CarX Drift Racing 2 + دیتا در تاریخ ۱۶ March 2019 | 12:12 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …