خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود Full Screen Gestures 1.2.4 – ژست حرکتی در هر اسمارت فونی

دانلود Full Screen Gestures 1.2.4 – ژست حرکتی در هر اسمارت فونی

دانلود Full Screen Gestures 1.2.4 – ژست حرکتی در هر اسمارت فونی

|دانلود Full Screen Gestures 1.2.4 – ژست حرکتی در هر اسمارت فونی از پویش سافت

ژست های حرکتی آینده اسمارت فون ها و همچنین تبلت ها خواهند بود. تقریباً همه اسمارت فون های جدید (مخصوصاً پرچمداران) از سیستم کنترل ژست حرکتی بهره میبرند. ولی ژست های حرکتی تنها و فقط به نوار ناوبری محدود نمیشوند. طی سال شمسی ها کاربران شاهد ویژگی های جذابی مثل سوایپ برای باز کردن یک اپ، سوایپ بالا برای منوی اپ ها، لمس دوگانه برای روشن شدن صفحه و همچنین زوم کردن با دو انگشت بودند. با یک ابزار درست، میتوانید همه این ویژگی ها را داشته باشید و همچنین کار با اسمارت فون را بسیار لذتبخش تر کنید. با اپلیکیشن Full Screen Gestures میتوانید بدون روت کردن دستگاه خود، از ژست های حرکتی برای نوار ناوبری لذت ببرید.

در صورتی که این ویژگی نظرتان را جلب کرد، به مطالعه این مقاله ادامه دهید، چرا که با تست این اپلیکیشن دوست داشتنی و جذاب، با قابلیت های آن هم بیشتر آشنا خواهیم شد.

ژست حرکتی در اسمارت فون اندرویدی
ژست حرکتی در اسمارت فون اندرویدی

اپلیکیشنی که در این مقاله نیت و اراده معرفی آن هم را داریم، Full Screen Gestures نام دارد. این اپلیکیشن به کاربر اجازه میدهد تا برای دستورات متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین کار با رابط کاربری از ژست های حرکتی بهره بری و استفاده کنید. دستوراتی مثل تقلید وظایف کلید های فیزیکی یا راه اندازی اپلیکیشن محبوبتان.

بعد از دانلود فایل نصبی از انتهای مقاله و همچنین نصب آن هم در اسمارت فون اندرویدی خود، باید اجازه دسترسی به سایر اپ ها  یا Accessibility را به آن هم بدهید. این مجوز شامل انجام وظایف دکمه Home، Back و همچنین Overview هم میشود.

راه اندازی Full Screen Gestures

بعد از اینکه اپ را نصب کرده و همچنین مجوز دسترسی به قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف را به آن هم دادید، نوبت به راه اندازی و همچنین تنظیمات اولیه آن هم میرسد. این اپ پیشنهاد ایجاد ژست حرکتی از سه طرف اسمارت فون را میدهد: سمت چپ، سمت راست و همچنین پایین نمایشگر. تو میتوانید بسته به نیاز خود، یک یا هر سه ژست حرکتی را فعال کنید. وقتی هر کدام از قسمت و بخش ها را فعال میکنید، میتوانید با لمس آن هم قسمت و بخش، به منوی انتخاب وظایف آن هم ژست وارد شده و همچنین فانکشن مورد نظر خود را مشخص کنید. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر است که به جز قسمت و بخش پایینی، هر قسمت و بخش میتواند n وظیفه را بر عهده داشته باشد. قسمت و بخش پایینی میتواند تا سه دستور را اجرا کند: سمت چپ، وسط و همچنین سمت راست. درست مثل نوار ناوبری عادی.

صفحه اصلی اپلیکیشن
صفحه اصلی اپلیکیشن

Full Screen Gestures وظایف زیادی را پیشنهاد میدهد که هر کدام میتوانند با ژست های حرکتی انجام شوند. بعضی از این وظایف، کلید بازگشت به منزل و خانه، بازگشت به عقب، اپ های اخیر، منوی پاور، بالا یا پایین بردن صدا، اسکرین شات، قفل کردن صفحه، تنظیمات سریع، دستیار هوشمند گوگل و همچنین … خواهند بود. این وظایف تنها و فقط برای ایجاد میان بر نیستند، بلکه میتوانید با یک ژست حرکتی، به سریع ترین شکل ممکن اپلیکیشن محبوب خود را اجرا کنید.

برخی از وظایف ژست حرکتی
برخی از وظایف ژست حرکتی

یکی از ویژگی هایی که کاربرد این اپلیکیشن را بیشتر کرده، امکان تعیین دو وظیفه به یک قسمت و بخش، بسته به بلندی و همچنین کوتاهی سوایپ است. به این صورت که در صورتی که سوایپ بلند تری انجام دهید، وظیفه متفاوتی انجام خواهد شد. شاید نمایشگر گاه به گاه تبلیغات در محیط اپ، تو را خسته کند ولی میتوانید با پرداخت مبلغ کمی این تبلیغات را حذف کنید و همچنین چند فانکشن جدید هم به اپلیکیشن خود اضافه کنید.

تنظیمات مرتبط به هر حرکت
تنظیمات مرتبط به هر حرکت

ویژگی های نقل شده همه به صورت تئوری و همچنین ادعای سازندگان این اپلیکیشن بود، ولی سوال اصلی اینجاست که آیا در بهره بری و استفاده واقعی هم میتواند کاربر را راضی کند؟ در مدتی که ما از آن هم بهره بری و استفاده کردیم، میتوانیم به راحتی پاسخی مثبت به این پرسش دهیم. در مقایسه با ژست های حرکتی سازندگان اسمارت فون که در رابط کاربری خود جای میدهند، Full Screen Gestures دقت و همچنین سرعت عمل بسیار بالایی دارد و همچنین به راحتی میتواند کاربر را راضی کند.

Full Screen Gesture
Full Screen Gesture

در صورتی که دکمه های فیزیکی گوشیتان خراب شده و همچنین کار با آن هم را دشوار کرده، میتوانید با دانلود این اپ و همچنین تخصیص وظایف دکمه ها به ژست های حرکتی، کاملاً از دکمه های فیزیکی بی نیاز شوید.

تغییرات ورژن و نسخه ۱٫۲٫۴

  • افزایش دقت ژست های حرکتی
  • رفع برخی معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین باگ های نقل از شده

دانلود Full Screen Gestures ورژن و نسخه ۱٫۲٫۴ با لینک مستقیم

در صورتی که به دنبال اپلیکیشنی کاربردی و همچنین سودمند هستید که بتواند قابلیت های جدیدی به رابط کاربری قدیمیتان اضافه کند و همچنین بهره بری و استفاده از اسمارت فون را لذت قسمت و بخش سازد، Full Screen Gesture میتواند انتخابی مناسب باشد. با بهره بری و استفاده از این اپ میتوانید ژست های حرکتی جدیدی به رابط کاربری اضافه کنید و همچنین حتی نیاز به دکمه های فیزیکی را نیز از بین ببرید. برای دانلود مستقیم این اپلیکیشن مفید میتوانید از لینک زیر بهره بری و استفاده کنید.

دانلود Full Screen Gestures ورژن و نسخه ۱٫۲٫۴

دانلود Full Screen Gestures 1.2.4 – ژست حرکتی در هر اسمارت فونی

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود Full Screen Gestures 1.2.4 – ژست حرکتی در هر اسمارت فونی در تاریخ ۱۴ March 2019 | 10:22 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …