خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۵ ویجت برتر برای گوشی اندرویدی در سال شمسی ۲۰۱۹

۵ ویجت برتر برای گوشی اندرویدی در سال شمسی ۲۰۱۹

۵ ویجت برتر برای گوشی اندرویدی در سال شمسی ۲۰۱۹

|۵ ویجت برتر برای گوشی اندرویدی در سال شمسی ۲۰۱۹ از پویش سافت


۵ ویجت برتر اندرویدی

ویجت‌های عضوی جدایی ناپذیر از گوشی‌های هوشمند خواهند بود که می‌قدرت با کمک آن هم‌ها کارهای روزمره را سریع‌تر و همچنین راحت‌تر انجام داد. این ابزارک‌ها می‌توانند به صورت اطلاعات قابل توجه‌ای را به کاربران ارائه دهند بدون اینکه کاربر مجبور می شود اپلیکیشنی را باز کند. برخی از آن هم‌ها نیز حتی امکان انجام دادن عملکردی را نیز به کاربر می‌دهند. در این مقاله نیت و اراده داریم تا ۵ ویجت کارآمد برای صفحه‌های نمایش گوشی‌های هوشمند را به تو معرفی کنیم. در ادامه همراه اندرویدزوم باشید.

At Glance

ویجت

ممکن است اسم این ابزار را نشنیده باشید ولی باید توجه داشت کاربری آن هم بسیار متنوع است. این ویجت برای اولین بار در گوشی گوگل پیکسل ۲ حضور پیدا کرد. این ابزار هر روز خدا اطلاعات کاربردی را به کاربر ارائه می‌کند و همچنین فضای کمی را نیز اشغال می‌کند. محبوبیت این ویجت به قدری بود که گوگل تصمیم گرفت این ابزار را به صورت پیش نصب بر روی همه گوشی‌ها قرار دهد.

دانلود ویجت At Glance از گوگل پلی

البته در صورتی که ویجتی با امکان شخصی سازی بیشتری مد نظر دارید می‌توانید از ویجت Another Widget نیز بهره بری و استفاده کنید. این ابزار نیز مثل At Glance عمل می‌کند ولی باید توجه داشت به تو امکان تغییر ظاهری آن هم را نیز می‌دهد. می‌توانید برنامه جذاب و جالب و خوب Another Widget را به صورت رایگان از گوگل پلی دانلود کنید.

دانلود Another Widget از گوگل پلی

Calendar Widget: Month

ابزار Calendar Widget: Month ویجتی است که تمامی ماه‌های تقویم را بر روی صفحه نمایش تو ظاهر می‌کند. این برنامه جذاب و جالب و خوب شامل کلکسیونی از ویجت‌های زیبای اندروید است که شامل تقویم‌های زیبا و همچنین متنوعی می‌می شود. در این ابزار بیش از ۸۰ نوع تم وجود دارد که می‌توانید بر حسب سلیقه یکی از آن هم‌ها را انتخاب کنید. در صورتی که از تقویم گوگل بهره بری و استفاده می‌کنید باز هم جای نگرانی نیست زیرا این برنامه جذاب و جالب و خوب از تقویم گوگل نیز پشتیبانی می‌کند. برای بهره بری و استفاده از این برنامه جذاب و جالب و خوب کافی است به لینک این ویجت در گوگل پلی که در زیر عنوان شده رفت و آمد و مراجعه کنید.

دانلود Calendar Widget: Month از گوگل پلی

TickTick

در صورتی که می‌خواهید که از روزتان به نحو احسن بهره برداری کنید این ابزار آن هم ویجتی که دنبالش می‌گشتید. برنامه جذاب و جالب و خوب TickTick ابزاری بسیار مهم و همچنین کارآمد در مدیریت زمان است. این برنامه جذاب و جالب و خوب تمامی اطلاعات مورد نیاز تو را در صفحه نمایش گوشی نشان می‌دهد و همچنین از بین ۹ ویجت مدیریتی می‌توانید ویجت مورد نظر خود را انتخاب کنید. این برنامه جذاب و جالب و خوب کارآمد را می‌توانید از  گوگل پلی به صورت رایگان دانلود کنید.

دانلود TickTick از گوگل پلی

Chronus

ویجت Chronus کلکسیونی از برخی ویجت‌های کارآمد و همچنین ضروری برای صفحه نمایش گوشی‌های هشومند است. در این ویجت می‌توانید ساعت‌های آنالوگ یا دیجیتال، وضعیت آب و همچنین هوا، خبرهای جدید و همچنین نرخ سهام‌های متنوع و گوناگون و مختلف را دیدن کنید. تمامی این ابزارها قابل تغییر بوده و همچنین می‌توانید بر اساس سلیقه خود آن هم‌ها را شخصی سازی کنید. این برنامه جذاب و جالب و خوب همچنین با برنامه جذاب و جالب و خوب Google Fit نیز سازگار است. برای دانلود این ابزار کافی است به لینک زیر رفت و آمد و مراجعه کنید.

دانلود Chronus از گوگل پلی

Overdrop

ابزار Overdrop تقریبا جز ویجت‌های جدید موجود در بازار اپلیکیشن‌های آب و همچنین هوایی است. این برنامه جذاب و جالب و خوب تمامی تم‌های موجود در ارتباط و رابطه با ایده‌های مینیمالیستی در ارتباط و رابطه با آب و همچنین هوا را پشتیبانی می‌کند. این اپلیکیشن زیبا شامل ۱۰ ویجت است که رفته رفته با آپدیت‌های متنوع این مقدار افزایش می‌یابد.

در صورتی که از آن هم دسته افرادی هستید که همچنین و علاوه بر کارایی، جلوه ظاهری ویجت‌ها نیز برایتان اهمیت دارد Overdrop آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای است که باید بهره بری و استفاده کنید. ویجت‌های این برنامه جذاب و جالب و خوب توسط طراحان خبره‌ای طراحی شده است که انتخاب ویجت مورد نظر از بین گزینه‌های متنوع و گوناگون و مختلف را دشوار می‌کند. می‌توانید این ویجت زیبا را از طریق لینک زیر از گوگل پلی دانلود کنید.

دانلود Overdrop از گوگل پلی

۵ ویجت برتر برای گوشی اندرویدی در سال شمسی ۲۰۱۹

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

۵ ویجت برتر برای گوشی اندرویدی در سال شمسی ۲۰۱۹ در تاریخ ۱۴ March 2019 | 3:56 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …