خانه / دانلود نرم افزار اندروید / عرضه اپلیکیشن کارآمد + One Hand Operation توسط سامسونگ

عرضه اپلیکیشن کارآمد + One Hand Operation توسط سامسونگ

عرضه اپلیکیشن کارآمد + One Hand Operation توسط سامسونگ

|عرضه اپلیکیشن کارآمد + One Hand Operation توسط سامسونگ از پویش سافت

در سال شمسی‌های اخیر شرکت‌های تولید کننده گوشی‌های هوشمند گرایش زیادی به پهناور و بزرگ‌ کردن صفحه‌ نمایش‌های گوشی‌های خود داشته‌اند. با تولید صفحه‌های نمایش بدون لبه این ممکن به دست آمده است. ولی باید توجه داشت شامل مشکلاتی که شاید برای بسیاری آزار دهنده باشد این است که دیگر مانند قبل نمی‌توانند با یک دست از گوشی خود بهره بری و استفاده کنند. ولی باید توجه داشت به تازگی شرکت سامسونگ برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای را عرضه کرده است که می‌قدرت با کمک آن هم در گوشی‌های با صفحه نمایش پهناور و بزرگ از یک دست برای کاربری از گوشی بهره بری و استفاده کرد. نام این برنامه جذاب و جالب و خوب کارآمد One Hand Operation است. در ادامه همراه وبسایت اندرویدزوم باشید.

نقطه اصلی در مورد گوشی‌های هوشمند این است که بسیاری از کاربران به دنبال گوشی‌های با صفحه نمایش پهناور و بزرگ خواهند بود ولی باید توجه داشت مشکل اصلی در نحوه مدیریت آن هم است که کار با یک دست با چنین گوشی‌هایی را سخت و همچنین یا غیرممکن می‌سازد. ولی باید توجه داشت شرکت سامسونگ غول تکنولوژی کره جنوبی به تازگی برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای به نام One Hand Operation را توسعه داده است که می‌تواند به راحتی با صفحه نمایش‌های بزرگتر از ۶ اینچ با یک دست کار کرد.

سامسونگ One Hand Operation

این برنامه جذاب و جالب و خوب در مارکت گوگل نیز در دسترس است و همچنین تمامی مدل‌های متنوع و گوناگون و مختلف گوشی‌های Galaxy می‌توانند از آن هم بهره بری و استفاده کنند. این برنامه جذاب و جالب و خوب به کاربر اجازه می‌دهد تا حرکاتی را در گوشه‌های صفحه نمایش تعریف کند تا با بهره بری و استفاده از آن هم‌ها بتواند عملیات‌های ساده را انجام دهد.

در مجموع می‌قدرت ۱۲ حرکت متنوع و گوناگون و مختلف را در این اپلیکیشن ثبت کرد. کار با این برنامه جذاب و جالب و خوب بسیار ساده بوده و همچنین به راحتی می‌تواند نحوه عملکرد آن هم را تنظیم کنید. با بهره بری و استفاده از این برنامه جذاب و جالب و خوب می‌توانید با یک دست به راحتی اسکرین شات بگیرید، دستیار گوگل یا دستیار Bixby را فعال کنید و همچنین یا پنل اعلان‌ها را باز کنید.

این برنامه جذاب و جالب و خوب در گوگل پلی توانسته امتیاز بالای ۴٫۹ از ۵ را کسب کند و همچنین تا کنون بیش از ۱۰ هزار بار توسط کاربران دانلود شده است. کاربران اندروید بالاتر از ۷ می‌توانند این برنامه جذاب و جالب و خوب را به صورت رایگان از مارکت گوگل دانلود کنند.

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب One Hand Operation از گوگل پلی

عرضه اپلیکیشن کارآمد + One Hand Operation توسط سامسونگ

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

عرضه اپلیکیشن کارآمد + One Hand Operation توسط سامسونگ در تاریخ ۱۲ March 2019 | 9:56 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …