خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود AnyTrans ورژن و نسخه ۷٫۰٫۴ – انتقال فایل بین گوشی اندرویدی و همچنین رایانه

دانلود AnyTrans ورژن و نسخه ۷٫۰٫۴ – انتقال فایل بین گوشی اندرویدی و همچنین رایانه

دانلود AnyTrans ورژن و نسخه ۷٫۰٫۴ – انتقال فایل بین گوشی اندرویدی و همچنین رایانه

|دانلود AnyTrans ورژن و نسخه ۷٫۰٫۴ – انتقال فایل بین گوشی اندرویدی و همچنین رایانه از پویش سافت

AnyTrans نامیست که سال شمسی هاست در دنیای مدیریت دیتای موبایل وجود داشته است. مجموعه برنامه جذاب و جالب و خوب های شرکت iMobie در طول سال شمسی ها و همچنین با به روز رسانی های پیوسته، ویژگی های خوبی کسب کرده که آن هم را به برنامه جذاب و جالب و خوب ای کاربری تبدیل کرده است. حالا ولی باید توجه داشت در این مقاله نیت و اراده داریم ورژن و نسخه مخصوص سیستم عامل اندروید AnyTrans را معرفی و همچنین بررسی کنیم. اپلیکیشنی که امکان انتقال پر سرعت داده بین رایانه شخصی و همچنین اسمارت فون اندرویدی را فراهم میکند.

نصب AnyTrans

برای نصب این نرم افزار، ابتدا باید فایل مخصوص رایانه را از انتهای همین مقاله دانلود کنید. وقتی فایل مناسب سیستم عامل خود را دانلود کردید، آن هم را راه اندازی کنید تا با تصویر زیر روبرو شوید. از آنجایی که این برنامه جذاب و جالب و خوب بیشتر از یک انتقال دهنده داده بیسیم است، میتوانید ابزار هایی که برایتان مناسب است را دانلود کنید.

چگونه AnyTrans For Android را به دستگاه اندرویدی خود متصل کنیم

وقتی نرم افزار را روی رایانه نصب کردید، سپس باید اپلیکیشن AnyTrans را برای اسمارت فون خود دانلود کنید( فایل نصبی مورد نظر در انتهای مقاله موجود است).

برای اتصال اسمارت فون به رایانه، یا باید از کابل USB بهره بری و استفاده کنید یا هر دو دستگاه را به یک شبکه Wi-Fi متصل کنید. برای اتصال بیسیم باید از روش دوم بهره بری و استفاده کنید. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر است که در صورتی که از روش کابل USB بهره بری و استفاده میکنید، باید USB debugging را فعال کنید (برای مطالعه مقاله آموزش فعال کردن USB debugging اینجا را کلیک کنید).

محیط نرم افزار قبل از اتصال گوشی
محیط نرم افزار قبل از اتصال گوشی

وقتی نرم افزار در رایانه باز است، اپلیکیشن AnyTrans را در اسمارت فون خود را باز کنید. دکمه “Scan” در قسمت و بخش بالا و همچنین سمت راست را لمس کرده و همچنین کد QR نمایش داده شده در رایانه را اسکن کنید.

اسکن کد QR
اسکن کد QR

نقطه: در صورتی که نیت و اراده ندارید نرم افزاری در رایانه خود نصب کنید، میتوانید از ورژن و نسخه آنلاین این نرم افزار بهره بری و استفاده کنید.

اتصال موفقیت آمیز رایانه و همچنین گوشی
اتصال موفقیت آمیز رایانه و همچنین گوشی

 

وقتی اسمارت فونی اندرویدی متصل شد، چیزی شبیه به عکس بالا را در رایانه خود دیدن خواهید کرد. همانطور که از تصویر بالا پیداست، همه اجزا و همچنین قسمت و بخش های اسمارت فون در قسمت و بخش Device Manager، طوری به نمایش درآمده اند که نیازی به توضیح ندارد.

همه این برنامه جذاب و جالب و خوب ها، اپلیکیشن اندرویدی، برنامه جذاب و جالب و خوب تحت وب و همچنین نرم افزار ویندوز یا مک ایجاد شده اند تا کاربران همیشه بتوانند به آسانی بین اسمارت فون و همچنین رایانه خود با سرعت و همچنین به صورت بیسیم، داده منتقل کنند.

انتقال داده بین اسمارت فون ها در قسمت و بخش Android Mover

قسمت و بخش Android Mover
قسمت و بخش Android Mover

Android Mover قسمت و بخش دیگری از این نرم افزار است که امکان انتقال داده بین اسمارت فون های متنوع و گوناگون و مختلف را فراهم میکند. با بهره بری و استفاده از این ابزار میتوانید داده های را بین یک آیفون و همچنین یک اسمارت فون اندرویدی یا بین دو اسمارت فون اندرویدی، داده رد و همچنین بدل کنید. این قابلیت یک ابزار عالی برای انتقال داده از اسمارت فون قدیمی به دستگاه جدید است.

انتقال داده آسان بین دو گوشی
انتقال داده آسان بین دو گوشی

با این ابزار میتوانید بک آپ iCloud، کتابخانه iTunes و همچنین سایر داده های دستگاه IOS یا اندرویدی را به اسمارت فون دیگری انتقال دهید.

قسمت و بخش Media Downloader

قسمت و بخش Media Downloader
قسمت و بخش Media Downloader

در صورتی که همه این امکانات کافی نبود، توسعه دهندگان iMobie یک دانلودر هم در این نرم افزار قرار داده اند. قسمت و بخش Media Downloader این نرم افزار بیش از هزار وبسایت را پشتیبانی میکند تا بتوانید فایل های ویدیو یا فایل های صدای مورد نظرتان را دانلود کنید. شامل مهمترین این وبسایت ها، YouTube، SoundCloud، Vimeo، TED و همچنین Dailymotion خواهند بود.

پیشنهاد فرمت های متنوع و گوناگون و مختلف
پیشنهاد فرمت های متنوع و گوناگون و مختلف

همانطور که در تصویر بالا پیداست، میتوانید انواع فرمت های ویدیو و همچنین صدای پیشنهادی را که از یک لینک YouTube به دست آمده انتخاب و همچنین گزینه مناسب را دانلود کنید.

در صورتی که از قابلیت های و همچنین امکانات این نرم افزار راضی هستید میتوانید فایل مخصوص سیستم عامل ویندوز، مک و همچنین اپلیکیشن اندروید را از لینک های زیر به صورت مستقیم دانلود کنید.

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب AnyTrans برای ویندوز

دانلود اپلیکیشن AnyTrans برای اندروید

دانلود AnyTrans ورژن و نسخه ۷٫۰٫۴ – انتقال فایل بین گوشی اندرویدی و همچنین رایانه

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود AnyTrans ورژن و نسخه ۷٫۰٫۴ – انتقال فایل بین گوشی اندرویدی و همچنین رایانه در تاریخ ۱۳ March 2019 | 11:54 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …