خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Animus – Harbinger + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Animus – Harbinger + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Animus – Harbinger + دیتا

|معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Animus – Harbinger + دیتا از پویش سافت

Animus – Harbinger از بازی های جذاب و جالب اندرویدی در سبک اکشن می باشد که با دارا بودن گیم پلی و همچنین مبارزاتی هیجان انگیز و همچنین دوست داشتنی و جذاب می تواند علاقمندان به این سبک را سرگرم نماید. این بازی اکشن به تا حال بیش از ۱۰۰ هزار بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین نقدهای خوبی را از سوی کاربران داشته است.

Animus - Harbinger
Animus – Harbinger

داستان بازی از این قرار است که تو در نقش شوالیه ای شجاع به نام Forlorn هستید که به کادموس قول داده اید تا جان کودکان قلمروهای کادمیا و همچنین قرهمه را نجات دهید و همچنین تا به پایان رساندن هدف خود ، شمشیرتان را رها نکنید و همچنین در این راه با دشمنان و همچنین هیولاهای مختلفی مبارزه نمایید. گیم پلی بازی بصورت اکشن سوم شخص می باشد بدین صورت که با در دست گرفتن شمشیر و همچنین با بهره بری و استفاده از دکمه های مختلفی که بر روی صفحه نمایش گوشی تان قرار دارند بایستی با دشمنانتان روبرو شوید. در طول بازی با باس های مختلفی نیز روبرو خواهید شد که مبارزه با آن هم ها هیجان انگیز و همچنین نفس گیر می باشد. در نقدهای زیادی که کاربران نسبت به این بازی داشته اند ، آن هم را یک بازی با گیم پلی سخت عنوان کرده اند که این موضوع برای برخی ها دوست داشتنی و جذاب و همچنین برای برخی دیگر طاقت فرسا بوده است.

Animus - Harbinger
Animus – Harbinger

گرافیک بازی سه بعدی و همچنین همراه با جزئیاتی بالا می باشد که با توجه محیط های متنوع و گوناگون و مختلف آن هم ، بایستی سازندگان را از لحاظ طراحی خوب و همچنین پرجزئیات بازی تحسین نمود. همانطور که در بالا اشاره کردیم کنترلر بازی که شامل دکمه های مختلفی می باشد بر روی صفحه نمایش قرار دارد که با چندین دست بازی کردن به آن هم عادت خواهید کرد.

توجه: برای انجام این بازی به گوشی با اندروید ۶٫۰ به بالا ، ۱٫۳ گیگابایت حافظه و همچنین حافظه رم ۲ گیابایت و همچنین بالاتر نیاز دارید.

تصاویر بازی Animus – Harbinger :

دانلود بازی Animus – Harbinger :

دانلود فایل نصبی بازی ۱٫۱٫۵ با لینک مستقیم

دانلود فایل دیتا ۱٫۱٫۵ با لینک مستقیم

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Animus – Harbinger + دیتا

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Animus – Harbinger + دیتا در تاریخ ۱۲ March 2019 | 3:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …