خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود Gboard ورژن و نسخه v8.0.5.2366 – کیبورد همه کاره گوگل

دانلود Gboard ورژن و نسخه v8.0.5.2366 – کیبورد همه کاره گوگل

دانلود Gboard ورژن و نسخه v8.0.5.2366 – کیبورد همه کاره گوگل

|دانلود Gboard ورژن و نسخه v8.0.5.2366 – کیبورد همه کاره گوگل از پویش سافت

در عصر شبکه های اجتماعی و همچنین پیام رسان های اینترنتی هستیم. عصری که هر شخصی حداقل در یکی از پیام رسانی های Telegram، Instagram، Twitter، Facebook یا Imo عضویت دارد. ولی یکی از نقاط مشترک همه این رسانه های اینترنتی چیست؟ در صورتی که کمی به اپلیکیشن های بالا توجه کنید، متوجه خواهید شد که نقطه مشترک همه آن هم ها ارتباط برقرار کردن با دیگران است، این برقراری ارتباط به کمک یک اپلیکیشن دیگر انجام میشود که کیبورد نام دارد. حال گوگل به اهمیت کیبورد پی برده و همچنین اپلیکیشنی جامع توسعه و همچنین ارائه داده که Gboard نام دارد. اپلیکیشنی که با بیش از یک میلیارد دانلود به معروفترین کیبورد جهان تبدیل شده است.

Gboard ابتدا در اردیبهشت ۱۳۹۵ برای سیستم عامل IOS منتشر شد و همچنین بعد از چند ماه در آذر ماه آن هم سال شمسی برای کاربران سیستم عامل اندروید هم عرضه شد و همچنین در کمتر از دو سال شمسی به این تعداد دانلود رسید. چیزی که جیبورد را به این حد از محبوبیت رسانده سادگی رابط کاربری، امکان شخصی سازی، ویژگی های دوست داشتنی و جذاب، سرعت و همچنین هوش مصنوعی آن هم است.

تم های متنوع رابط کاربری
تم های متنوع رابط کاربری

 

امکانات و همچنین ویژگی های Gboard

ویژگی ها و همچنین امکانات Gboard بسیار متنوع و همچنین زیاد است که باعث شده بهره بری و استفاده از آن هم ترفند های زیادی داشته باشد (برای مطالعه ترفند ساخت گیف اینجا رو کلیک کنید)، در ادامه تعدادی از ویژگی ها و همچنین امکانات این کیوبرد همه کاره را آورده ایم تا با اقتدار و قدرت این اپلیکیشن بیشتر آشنا شوید.

  • Glide Typing: این ویژگی جذابیت بسیار زیادی دارد و همچنین لذت تایپ کردن را چندین برابر میکند. این ویژگی به این صورت است که در صورتی که انگشت خود را بین حروف بکشید، جیبورد با بهره بری و استفاده از هوش مصنوعی کلمه مورد نظر تو را حدس خواهد زد! به عنوان مثال در صورتی که انگشت خود را از حرف “س” به سمت “ل” و همچنین بعد “ا” و همچنین در آخر به سمت “م” ببرید، گوگل کلمه “سلام” را تایپ می کند. هوش مصنوعی این اپ به قدری قدرتمند است که به ندرت اشتباه میکند، همچنین رفته رفته سبک نوشتاری و همچنین کلمات جدید را نیز فرا میگیرد.
Glide Typing
Glide Typing

 

  • Voice Typing: تایپ با صدا، دیگر ویژگی منحصر به فرد جیبورد است که به لطف تکنولوژی تشخیص صدای گوگل ممکن شده. البته نباید انتظار داشته باشیم که دقت آن هم در زبان فارسی هم کاربر را متعجب کند.
  • Handwriting: امکان تشخیص دستخط این اپلیکیشن هم تو را حیرت زده می کند که البته دقت آن هم در زبان انگلیسی بسیار بالا ولی در زبان فارسی کمی پایین است.
  • Search and share: در صورتی که دکمه “G” در سمت راست و همچنین بالای کیبورد را بفشارید به موتور جستجوی گوگل دسترسی خواهید یافت. با این ویژگی میتوانید هنگام چت با دوستان، مطلب مورد نظر را جستجو و همچنین نتیجه را با آن هم ها به اشتراک بگذارید.
Google Search
Google Search

 

  • Emoji Search: در صورتی که کلمه “منزل و خانه” یا “مدرسه” را در جیبورد تایپ کنید، در نوار بالای کبورد، اموجی های مرتبط با این دو کلمه نمایان میشود تا به راحتی بتوانید اموجی مورد نظر خود را از بین صد ها اموجی سیستم عامل گوگل پیدا کنید.
  • GIF: حتماً پیش آمده که هنگام چت با دوستان کلمات نتوانند منظور و همچنین احساس تو را بیان کنند، گوگل به این موقعیت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کرده و همچنین امکان جستجو و همچنین ارسال گیف های مرتبط را برایتان فراهم کرده است.

 

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب جیبورد

محیط برنامه جذاب و جالب و خوب
محیط برنامه جذاب و جالب و خوب

 

کار با اپلیکیشن بسیار ساده و همچنین تنظیمات متنوع و گوناگون و مختلف به آسانی قابل تغییر است. برای وارد شدن به قسمت و بخش تنظیمات باید انگشت خود را روی آیکون اموجی (در عکس مشخص است) نگه داشته و همچنین بعد انگشت خود را روی چرخ دنده ببرید.

وارد شدن به قسمت و بخش تنظیمات
وارد شدن به قسمت و بخش تنظیمات

 

همانطور که در تصویر زیر پیداست، در قسمت و بخش تنظیمات گزینه های Language (زبان کیبورد)، Preference (تنظیمات کیبورد)، Theme (انتخاب تصویر زمینه برای کیبورد)، Text Correction (تنظیمات مرتبط به تایپ)، Glide typing (تنظیمات مرتبط به تایپ با کشیدن انگشت)، Voice typing (تایپ با تشخیص صدا)، Dictionary (کلمات مرتبط به کلمات جدید)، Search (تنظیمات مرتبط به جستجو) و همچنین Advanced (برای تنظیمات پیشرفته) وجود دارند.

قسمت و بخش تنظیمات
قسمت و بخش تنظیمات

 

با نگه داشتن انگشت بر روی آن هم آیکون و همچنین کشیدن آن هم بر روی آیکون سمت چپ هم میتوانید کیبورد را کار با یک دست مناسب سازی کنید.

تغییرات ورژن و نسخه v8.0.5.236672778

  • پشتیبانی از زبان های جدید
  • رفع برخی باگ ها و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات

دانلود Gboard با لینک مستقیم

اسمارت فون های متنوع و گوناگون و مختلف با پردازنده های ۳۲ یا ۶۴ بیتی باید ورژن و نسخه های متفاوتی را دانلود کنند، در ادامه دو ورژن و نسخه که برای پردازنده های arm یا arm64 توسعه یافته اند را آورده ایم تا با توجه به نوع پردازنده اسمارت فون خود، ورژن و نسخه مناسب را دانلود کنید.

دانلود ورژن و نسخه v8.0.5.236672778 ورژن ARM

دانلود ورژن و نسخه v8.0.5.236672778 ورژن ARM64

دانلود Gboard ورژن و نسخه v8.0.5.2366 – کیبورد همه کاره گوگل

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

دانلود Gboard ورژن و نسخه v8.0.5.2366 – کیبورد همه کاره گوگل در تاریخ ۱۰ March 2019 | 3:52 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …