خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Bomb Squad Academy

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Bomb Squad Academy

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Bomb Squad Academy

|معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Bomb Squad Academy از پویش سافت

Bomb Squad Academy یکی از بازی های جذاب و جالب اندرویدی می باشد که به تازگی عرضه گردیده است ، این بازی در ابتدا برای پلتفرم ویندوز عرضه گردیده بود که بعد از استقبال آن هم در استیم ، برای اندروید و همچنین ios نیز عرضه گردید. این بازی پازل به تا حال بیش از ۵ هزار بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین نمره خوب ۴٫۶ از ۵ را کسب کرده است.

Bomb Squad Academy
Bomb Squad Academy

همانطور که از اسم بازی مشخص است هدف تو در این بازی خنثی کردن بمب های متنوع و گوناگون و مختلف می باشد. گیم پلی بازی بدین صورت می باشد که تو بایستی جریان برق را به سمت و همچنین سویی سوق دهید که بمب خنثی می می شود و همچنین بایستی از رسیدن جریان برق به قسمت و بخش منفجر کننده بمب جلوگیری نمایید. بازی دارای قسمت های گوناگون و همچنین مختلفی می باشد که تو در طول آن هم با مدارها و همچنین بردهای مختلفی روبرو خواهید گشت که هر کدام از آن هم ها جریان برق را به نوعی هدایت می کنند. بعد از آشنایی کامل با هر کدام از این بردها و همچنین مدارها بایستی اقدام به خنثی کردن بمب در زمان مشخصی کنید.

Bomb Squad Academy
Bomb Squad Academy

سازندگان برای طراحی بردها و همچنین مدارهای گوناگون بازی وقت زیادی را صرف کرده اند و همچنین به خوبی و همچنین با جزئیات بالا آن هم ها را طراحی کرده اند. همچنین سازندگان انیمیشن های جذابی را در هنگام قطع کردن سیم ها و همچنین فشار دادن دکمه ها طراحی کرده اند که هیجان بازی را بیشتر می کند. همچنین سازندگان نحوه ی کنترل بازی را به روش کامل با گوشی ها بهینه سازی کرده اند و همچنین تو مشکل خاصی را در ارتباط و رابطه با خنثی کردن بمب ها ندارید. در پایان در صورتی که علاقمند به بازی های چالشی هستید به تو پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

تصاویر بازی Bomb Squad Academy :

دانلود بازی Bomb Squad Academy :

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Bomb Squad Academy

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Bomb Squad Academy در تاریخ ۶ March 2019 | 11:23 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …