خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Moshpit

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Moshpit

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Moshpit

|معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Moshpit از پویش سافت

Moshpit از بازی های جدید و همچنین جذاب و جالب اندرویدی در سبک اکشن می باشد که با دارا بودن گیم پلی سرگرم کننده و همچنین البته منحصربفرد می تواند تو را برای مدت ها سرگرم نماید. این بازی اکشن به تا حال توانسته نمره بسیار خوب ۴٫۹ از ۵ را در پلی استور کسب نماید.

Moshpit
Moshpit

همانطور که در بالا اشاره کردیم این بازی یک گیم پلی جدید و همچنین منحصربفرد را برای تو ارائه می دهد ، هدف تو  در این بازی هل دادن اشخاص دیگر از روی صحنه اجرا موسیقی می باشد بطوریکه برای برنده شدن بایستی در آخر تنها و فقط خودتان بر روی صحنه باقی بمانید. به نوعی می قدرت گفت گیم پلی این بازی مثل بازی های بتل رویال است که در پایان کسیکه زنده می ماند ، برنده بازی خواهد بود. نحوه کنترل بازی بدین صورت است که تو بایستی با فشردن صفحه نمایش کاراکتر خود را کنترل نمایید و همچنین مبازرات چالشی خود را شروع کنید. بطور کلی این بازی دارای ۳۲ مرحله ی چالشی می باشد که در خلال برخی از مراحل بایستی با رئیس های بازی نیز روبرو شوید و همچنین مبارزاتی دوست داشتنی و جذاب و همچنین هیجان انگیز را تجربه نمایید.

Moshpit
Moshpit

در ابتدای شروع مراحل موسیقی راک شروع به نواختن می کند و همچنین افرادی از پایین بر روی صحنه می آیند و همچنین بصورت دیوانه وار به بکدیگر حمله ور می شوند و همچنین تو به عنوان یکی از این اشخاص بایستی کاری کنید که خودتان آخرین فرد بر روی صحنه باشید. البته هر چقدر که در مراحل پیشرفت کنید ، مراحل چالشی تر خواهند شد بعنوان مثال در برخی مراحل بمب هایی از هوا آویزان شده اند که پرت کردن رقیبانتان را برای تو سخت تر می کند زیرا در صورتی که در هنگام انفجار بمب ها در نزدیکی آن هم ها باشید ، به احتمال زیاد خودتان نیز از روی صحنه به پایین پرتا ب خواهید شد.

تصاویر بازی Moshpit :

دانلود بازی Moshpit :

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Moshpit

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Moshpit در تاریخ ۳ March 2019 | 11:24 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …