خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی بتل رویال Rocket Royale

معرفی و همچنین دانلود بازی بتل رویال Rocket Royale

معرفی و همچنین دانلود بازی بتل رویال Rocket Royale

|معرفی و همچنین دانلود بازی بتل رویال Rocket Royale از پویش سافت

Rocket Royale یکی از بازی های جذاب و جالب و همچنین محبوب اندرویدی در سبک بتل رویال می باشد که توانسته طرفداران زیادی را برای خود در پلی استور بدست آورد بطوریکه به تا حال بیش از ۱ میلیون بار در این سایت دانلود شده است و همچنین موفق به کسب امتیاز خوب ۴٫۱ از ۵ نیز شده است. این بازی بتل رویال در گیم پلی و همچنین شکل و همچنین شمایل محیط ها ، شباهت زیادی به بازی محبوب Fortnite دارد.

Rocket Royale
Rocket Royale

گیم پلی بازی مثل سایر بازی های بتل رویال می باشد که در این میان از شباهت بیشتری به بازی فورتنایت دارد ( بهره بری و استفاده از کلنگ برای جمع آوری مصالح ، آیتم های موجود در نقشه بازی و همچنین …) ، البته هدف کلی تو در این بازی با سایر بازی ها متغایر و متفاوت است بطوریکه در این بازی ، هدف تو ساخت یک راکت برای گریز و فرار از جزیره می باشد ، مواد ساخت راکت بصورت شهاب سنگ از آسمان فرود می آیند که بایستی با بدست آوردن آن هم ها و همچنین سرهم کردنشان یک راکت پهناور و بزرگ را بسازید و همچنین به وسیله ی آن هم از جزیره گریز و فرار کنید ، اولین بازیکنی که از بین ۲۲ بازیکن حاضر در نقشه به این راکت دست پیدا کند ، برنده بازی خواهد بود.

Rocket Royale
Rocket Royale

یکی از نقاط ضعف بازی و همچنین شاید بتوان گفت بزرگترین نقطه ضعف بازی ، سیستم تیراندازی آن هم می باشد که به سختی می توانید به سمت دشمنان خود در بازی شلیک نمایید. همچنین گرافیک بازی و همچنین طراحی محیط ها از کیفیت نه چندان زیادی برخوردار است که با توجه به حجم نه چندان زیاد آن هم می قدرت آن هم را قابل قبول به شمار آورد. همچنین یکی از عوامل دیگری که می تواند در طول بازی برای تو آزار دهنده باشد عدم وجود موسیقی در بازی می باشد که به نوعی می تواند از هیجان بازی بکاهد.

توجه: برای انجام این بازی بایستی از نرم افزارهای تغییر IP بهره بری و استفاده نمایید.

تصاویر بازی Rocket Royale :

دانلود بازی Rocket Royale :

دانلود بازی Rocket Royale ورژن و نسخه معمولی

دانلود بازی Rocket Royale ورژن و نسخه مود شده

معرفی و همچنین دانلود بازی بتل رویال Rocket Royale

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی بتل رویال Rocket Royale در تاریخ ۲۳ February 2019 | 1:16 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …