خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی نقش آفرینی Hardboiled

معرفی و همچنین دانلود بازی نقش آفرینی Hardboiled

معرفی و همچنین دانلود بازی نقش آفرینی Hardboiled

|معرفی و همچنین دانلود بازی نقش آفرینی Hardboiled از پویش سافت

Hardboiled از بازی های جدید اندرویدی در سبک نقش آفرینی می باشد که مدت زمان زیادی از عرضه آن هم نمی گذرد و همچنین توانسته به یکی از بازی های مورد استقبال پلی استور در اینروزها تبدیل می شود. این بازی نقش آفرینی به تا حال بیش از ۱۰۰ هزار بار دانلود گردیده است و همچنین توانسته نمره خوب ۴٫۰ از ۵ را کسب نماید.

Hardboiled
Hardboiled

در توضیح داستان بازی این چنین آمده است : “ انفجار بسیار بزرگی رخ داد و همچنین در نهایت بشریت موفق شد تا خودش را نابود سازد ، پیامدهای این انفجار وسیع تا هفته ها به طول انجامید. در صورتی که توانسته باشید در این انفجار پهناور و بزرگ جان سالم بده در ببرید ، اهمیتی ندارد زیرا به زودی به وسیله بیماری ها و همچنین اشعه رادیواکتیو از بین خواهید زفت. همه ی شهروندان و مردم شهر روزهای سختی را می گذارنند و همچنین سعی در این دارند تا در این دنیا برای بقاء بجنگند ، مثل همه ی شهروندان و مردم شهر ، max نیز در تلاش برای نجات جان خود است و همچنین از شهری به شهری دیگر در حال گذر است تا بتواند برای خود سرپناهی را پیدا کند تا آنجا را منزل و خانه بنامد ، در صورتی که چه در آخرین توقف گاه او مسائل پیچیده و همچنین دشوار می می شود ولی دست از تلاش بر نمی دارد ، با او همراه باشید.”

Hardboiled
Hardboiled

همانطور که از داستان بازی مشخص است ، گیم پلی بازی در سبک نقش آفرینی و همچنین بقاء می باشد که در آن هم بایستی با قهرمان اصلی بازی یعنی مکس همراه شوید و همچنین با چالش های مختلفی که برای او رخ می دهد دست و همچنین پنجه نرم کنید. مثل بسیاری از بازی های دیگر این سبک ، تو بایستی در این بازی در محیط های متنوع و گوناگون و مختلف بگردید و همچنین برای خود وسایل و همچنین اسلحه های متنوع و گوناگون و مختلف را پیدا کنید و همچنین همچنین با دشمنان و همچنین مخاطاتی که برای تو پیش می آید ، مبارزه کنید. بازی دارای گرافیک خوب و همچنین قابل قبولی است که توانسته محیط های پسا آخرالزمانی را به خوبی به تصویر بکشد.

تصاویر بازی Hardboiled :

دانلود بازی Hardboiled :

دانلود مستقیم بازی Hardboiled

معرفی و همچنین دانلود بازی نقش آفرینی Hardboiled

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی نقش آفرینی Hardboiled در تاریخ ۱۷ February 2019 | 1:14 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …