خانه / دانلود نرم افزار اندروید / فعالسازی مود بازی در گوشی‌های اندرویدی با برنامه جذاب و جالب و خوب Gaming Mode

فعالسازی مود بازی در گوشی‌های اندرویدی با برنامه جذاب و جالب و خوب Gaming Mode

فعالسازی مود بازی در گوشی‌های اندرویدی با برنامه جذاب و جالب و خوب Gaming Mode

|فعالسازی مود بازی در گوشی‌های اندرویدی با برنامه جذاب و جالب و خوب Gaming Mode از پویش سافت

اجرا بازی بر روی گوشی‌های هوشمند در سال شمسی‌های اخیر با توجه به بهبود سخت افزاری موبایل‌ها در بین کاربران بسیار رونق یافته است. دسته بندی بازی در مارکت‌های متنوع و گوناگون و مختلف نظیر گوگل پلی و همچنین بازار شامل دسته‌های محبوب بین کاربران است. بازی‌هایی نظیر پابجی، آسفالت و همچنین Clash of Clans شامل بازی‌هایی خواهند بود که به واسطه بهبود پردازنده‌های گرافیکی و همچنین اصلی گوشی‌ها بین کاربران محبوب است. ولی باید توجه داشت ممکن است در حین بازی بر روی گوشی‌های هوشمند پیام یا تماسی را دریافت کنید که می‌تواند مزاحم کار تو شوند. بنابراین در ادامه همراه وبسایت اندرویدزوم باشید تا در این پست برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای کارآمد را برای ایجاد حالت گیمینگ به تو معرفی کنیم.

برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی وجود دارند که می‌توانند حالت خاصی از بازی را زمانی که فعال شوند به گوشی تو اضافه کنند. این تنظیمات سبب می‌می شود که دیگر مزاحمتی برای تو در حین بازی کردن ایجاد نشود. به روش مثال در گوشی‌های وان پلاس، حالت بازی نوتیفیکیشن‌ها را در حین اجرا بازی غیرفعال می‌کند. برنامه جذاب و جالب و خوب Gaming Mode برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای رایگان است که به راحتی حالت بازی را به گوشی تو اضافه می‌کند. البته در صورتی که از برخی آیتم‌ها رضایت دارید این برنامه جذاب و جالب و خوب به تو این امکان را می‌دهد که خود آیتم‌های مزاحم را در حین بازی کنترل کنید.

البته این برنامه جذاب و جالب و خوب خود قادر به تشخیص و همچنین تمیز دادن بین اپلیکیشن‌ها و همچنین بازی‌ها نیست و همچنین باید کاربر خود این کار را به صورت دستی انجام دهد. زمانی که برنامه جذاب و جالب و خوب Gaming Mode را نصب کردید با زدن بر روی دکمه + می‌توانید بازی‌های مورد نظر خود را که می‌خواهید در هنگام اجرا آن هم‌ها حالت Game اجرا می شود را انتخاب کنید. همچنین بعد از انتخاب هر کدام از این بازی‌ها می‌توانید تنظیمات مورد نظرتان را نیز اعمال کنید.

برای ایجاد تنظیمات مورد نظرتان باید به برنامه جذاب و جالب و خوب این اجازه را بدهید. در این برنامه جذاب و جالب و خوب همچنین امکان رد تماس‌ها در هنگام بازی را دارید. ولی باید توجه داشت برای اینکار باید برنامه جذاب و جالب و خوب Gaming Mode را به عنوان برنامه جذاب و جالب و خوب تلفن پیش فرض انتخاب کنید. همچنین می‌توانید لیستی از مخاطبان خود را انتخاب کنید که تماس‌های آن هم‌ها در هنگام بازی رد نشود. در ادامه می‌توانید این برنامه جذاب و جالب و خوب را از گوگل پلی دانلود کنید.

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Gaming Mode از گوگل پلی

ویژگی‌های برنامه جذاب و جالب و خوب Gaming Mode

  • رد تماس‌ها به صورت اتوماتیک
  • ایجاد لیست سفید از مخاطبان
  • بلاک کردن نوتیفیکیشن‌ها
  • غیرفعالسازی روشنایی خودکار
  • تغییر وضع وای فای
  • تغییر میزان صدای تماس و همچنین چند رسانه‌ای‌ها

فعالسازی مود بازی در گوشی‌های اندرویدی با برنامه جذاب و جالب و خوب Gaming Mode

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

فعالسازی مود بازی در گوشی‌های اندرویدی با برنامه جذاب و جالب و خوب Gaming Mode در تاریخ ۱۷ February 2019 | 4:08 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …