خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی شوتر آنلاین Tacticool

معرفی و همچنین دانلود بازی شوتر آنلاین Tacticool

معرفی و همچنین دانلود بازی شوتر آنلاین Tacticool

|معرفی و همچنین دانلود بازی شوتر آنلاین Tacticool از پویش سافت

Tacticool یکی از جدیدترین بازی های اندرویدی در سبک شوتر آنلاین می باشد که مدت زیادی از عرضه آن هم نمی گذرد ولی توجهات زیادی را به خود جلب کرده است و همچنین بطوریکه به تا حال بیش از ۱ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است. همچنین این بازی شوتر موفق شده است نمره خوب ۴٫۵ از ۵ را نیز در این سایت کسب نماید.

Tacticool
Tacticool

در ابتدای وارد شدن به این بازی آنلاین وارد قسمت و بخش آموزشی آن هم خواهید شد که تو را با کلیت بازی و همچنین گیم پلی آن هم آشنا می کند. بعد از گذراندن مرحله آموزشی ، بدون هیچ مقدمه ای وارد بازی اصلی خواهید شد که در این قسمت بایستی با همراهی دوستان و همچنین هم تیمی های خود با سایر اشخاص به رقابت بپردازید. یکی از مهمترین نکاتی که باعث پیروزی تو در نبردها می می شود ، همکاری تیمی می باشد زیرا در این بازی در صورتی که اعضای یک تیم با هم همکاری خوبی نداشته باشند ، اشخاص دشمن با تمام قوا به آن هم ها یورش می برند و همچنین آن هم ها را از بین می برند. در این بازی امکان سوار شدن به ماشین ها نیز وجود دارد که در برخی از قسمت های بازی به تو کمک شایانی می کند ، کنترل ماشین ها نیز بسیار خوب و همچنین راحت طراحی شده است که مشکل خاصی را برای تو بوجود نمی آورد.

Tacticool
Tacticool

بطور کلی بازی دارای ۵ نقشه دوست داشتنی و جذاب و همچنین متنوع می باشد که هر کدام از نقشه ها دارای مواضع گوناگون و همچنین جذابی می باشند. یکی از امکانات جذاب و جالب این بازی امکان تشکیل یک جوخه حمله با همکاری دوستانتان می باشد که می توانید همگی به یک سرور مشخص وصل شوید و همچنین با هماهنگی بیشتری به جنگ دشمنان خود بروید. بازی دارای طراحی گرافیکی بسیار خوبی می باشد که محیط های جنگی بازی را بسیار خوب به تصویر کشیده است ، همچنین فیزیک بازی بسیار واقع گرایانه و همچنین دوست داشتنی و جذاب طراحی شده است که هیجان بازی را بیشتر می کند.

تصاویر بازی Tacticool :

دانلود بازی Tacticool :

معرفی و همچنین دانلود بازی شوتر آنلاین Tacticool

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی شوتر آنلاین Tacticool در تاریخ ۱۴ February 2019 | 4:35 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …