خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن کیبورد kboard

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن کیبورد kboard

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن کیبورد kboard

|معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن کیبورد kboard از پویش سافت

kboard از اپلیکیشن های کیبورد جدید اندرویدی می باشد که به کاربران خود این امکان را می دهد تا جملات و همچنین کلمه های مورد نظر خود را به سرعت و همچنین با یک کلیک تایپ نمایند ، البته امکانات این اپلیکیشن کیبورد بدین جا ختم نمی می شود ، در صورتی که می خواهید با امکانات فوق العاده این برنامه جذاب و جالب و خوب آشنا شوید با ما همراه باشید.

kboard
kboard

شاید از خود بپرسید که نحوه تایپ یک کلمه یا عبارت تنها با یک کلیک توسط این برنامه جذاب و جالب و خوب چگونه است ؟ در پاسخ به تو بایستی بگوییم که این کیبورد از لحاظ شکل و همچنین شمایل و همچنین همچنین نحوه عملکرد با سایر کیبوردهای اندرویدی تفاوت دارد ، همچنین قابلیت هایی را دارد که در کیبوردهای معمولی دیدن نمی می شود. نحوه عملکرد این کیبورد بدین صورت می باشد که تو هر دکمه ای که در آن هم دیدن می کنید قابلیت شخصی سازی دارد و همچنین تو می توانید روی هر کدام از دکمه ها یک کلمه یا عبارت را ذخیره نمایید و همچنین بدین ترتیب تنها با یک کلیک می توانید عبارت یا کلمه خود را تایپ نمایید ، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر است که در این برنامه جذاب و جالب و خوب هیچ گونه دکمه ای برای تایپ کردن کلمات و همچنین جملات وجود ندارد و همچنین تو بایستی تمامی جملات و همچنین کلمه هایی را که می خواهید بهره بری و استفاده کنید از قبل به کیبورد اضافه کنید.. البته این برنامه جذاب و جالب و خوب قابلیت فرستادن اطلاعات از طریق اینترنت به عنوان یک پیام را نیز دارد.

kboard
kboard

زمانیکه برنامه جذاب و جالب و خوب را نصب می کنید و همچنین وارد آن هم می شوید بطور مستقیم به تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب خواهید رفت که در آنجا برای فعالسازی بایستی بر روی گزینه Enable kboard کلیک نمایید و همچنین از این طریق به تنظیمات کیبورد گوشی خواهید رفت که در آنجا نیز بایستی کیبورد را فعال نمایید.

برخی از امکانات برنامه جذاب و جالب و خوب:

  • ذخیره پیام های تکراری (مانند تولدت تبریک و مبارک)
  • امکان بهره بری و استفاده از ایموجی های قدیمی ( مانند ¯_(ツ)_/¯, 🙁 ، 🙂 )
  • امکان بهره بری و استفاده از اپلیکیشن Wolfram Alpha برای ارسال اطلاعات در مورد موضوعی مشخص
  • کلیدی برای تبدیل یک عنوان آهنگ به یک ویدیوء یوتیوب

تصاویر اپلیکیشن کیبورد kboard :

دانلود اپلیکیشن کیبورد kboard :

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن کیبورد kboard

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن کیبورد kboard در تاریخ ۱۲ February 2019 | 2:29 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …