خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی آنلاین و همچنین ماشین سواری Crash of Cars

معرفی و همچنین دانلود بازی آنلاین و همچنین ماشین سواری Crash of Cars

معرفی و همچنین دانلود بازی آنلاین و همچنین ماشین سواری Crash of Cars

|معرفی و همچنین دانلود بازی آنلاین و همچنین ماشین سواری Crash of Cars از پویش سافت

Crash of Cars از بازی های جدید اندرویدی در سبک ماشین سواری می باشد که با ارائه ی گیم پلی هیجان انگیز و همچنین رقابتی می تواند طرفداران این سبک را برای مدت ها سرگرم نماید. این بازی ماشین سواری که قابلیت بازی کردن بصورت آنلاین و همچنین آفلاین را نیز دارا می باشد به تا حال بیش از ۱۰ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین توانسته نمره خوب ۴٫۶ از ۵ را در این سایت کسب نماید.

Crash of Cars
Crash of Cars

گیم پلی بازی بدین صورت است که تو بهمراه چندین بازیکن دیگر بصورت آنلاین در یک نقشه قرار می گیرید که بایستی با بهره بری و استفاده از ماشین خود در یک رقابت نفس گیر و همچنین هیجان انگیز شرکت نمایید که بایستی به مقام اول در مسابقه برسید و همچنین برای خود سکه جمع اوری نمایید. در طول مسیر خود با پاورآپ های مختلفی روبرو خواهید شد که با بهره بری و استفاده از آنان بایستی رقبای خود را از مسیر مسابقه خارج کنید. پاورآپ ها بصورت تصادفی بر روی نقشه بازی قرار می گیرند که در صورتی که موفق به دریافت آن هم ها بشوید ، دکمه ای بر روی صفحه نمایش ظاهر می می شود که با فشار دادن آن هم می توانید به سمت رقبای خود موشک و همچنین بمب پرتاب کنید و همچنین آن هم ها را از مسیر خارج کنید.

Crash of Cars
Crash of Cars

ماشین ها در این بازی بصورت خودکار به سمت جلو حرکت می کنند و همچنین تو هیچ گونه دخالتی در سرعت آن هم ها ندارید و همچنین تنها و فقط برای تغییر مسیر در جهات متنوع و گوناگون و مختلف بایستی بر روی آن هم قسمتی که می خواهید اتومبیل بدان سو برود را لمس نمایید.بطور کلی در این بازی بیش از ۷۰ نوع وسیله نقلیه وجود دارد که هر کدام در ۴ دسته بندی متنوع و گوناگون و مختلف Common ، Epic ، Legendary  و همچنین Rare قرار دارند که با بهره بری و استفاده از سکه های خود در بازی می توانید آن هم ها را آزاد کنید.

تصاویر بازی Crash of Cars :

دانلود بازی Crash of Cars :

دانلود فایل نصبی ورژن و نسخه ۱٫۲٫۶۰

دانلود فایل دیتا ورژن و نسخه ۱٫۲٫۶۰

معرفی و همچنین دانلود بازی آنلاین و همچنین ماشین سواری Crash of Cars

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی آنلاین و همچنین ماشین سواری Crash of Cars در تاریخ ۶ February 2019 | 5:39 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …