خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Backfire

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Backfire

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Backfire

|معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Backfire از پویش سافت

Backfire از بازی های جذاب و جالب اندرویدی در سبک اکشن می باشد که به تازگی در پلی استور منتشر گردیده است و همچنین نظرات و همچنین فیدبک های مثبتی از طرف کاربران دریافت کرده است ، این بازی اکشن به تا حال نمره بسیار خوب ۴٫۹ از را در این سایت کسب کرده است که می قدرت آینده ای درخشان برای این بازی متصور بود.

Backfire
Backfire

در این بازی تو در نقش یک جن گیر هستید که بایستی سوار بر هواپیمای خود بدنبال نابود کردن یک طلسم بروید و همچنین در طول مسیر خود با دشمنان و همچنین هیولاهای مختلفی برخورد خواهید کرد که بایستی مبارزاتی هیجان انگیز و همچنین نفس گیر با آن هم ها انجام دهید. نحوه هدایت سفینه در این بازی بدین صورت است که تو بایستی با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش گوشی آن هم را به نقاط دلخواه تان هدایت نمایید ، در حالت عادی سفینه در یک مسیر مستقیم با سرعت کم حرکت می کند که با ضربه زدن به نقاط متنوع و گوناگون و مختلف ، سفینه با سرعت به مست آن هم نقطه حرکت می کند. البته تو یک نوار انرژی برای حرکات سریع خود دارید که بایستی توجه کنید در زمان مناسب از انرژی خود بهره بری و استفاده کنید تا در زمان مورد نیاز و همچنین در هنگام مبارزات با باس های بازی به مشکل برنخورید.

Backfire
Backfire

هر کدام از رئیس های بازی مکانیزم متفاوتی برای حمله دارند بطوریکه برخی از آنان آهسته و همچنین برخی دیگر سریع حرکت می کنند که تو بایستی متناسب با حرکت آنان ، سرعت خود را تنظیم کنید. با کشتن هیولاهای بازی ، آیتم های آبی رنگی را دریافت خواهید کرد که با بهره بری و استفاده از آن هم ها می توانید سفینه خود را از جهات متنوع و گوناگون و مختلف تدافعی و همچنین تهاجمی ارتقاء ببخشید بعنوان مثال بر روی سفینه تان سلاح های جدیدی نصب نمایید و همچنین یا میزان نوار سلامتی و همچنین انرژی خود را افزایش دهید.

تصاویر بازی Backfire :

داتلود بازی Backfire :

دانلود بازی بلک فایر با لینک مستقیم

لینک: https://play.google.com/store/apps/details?id=game.GRYNSQYD.BACKFIRE&hl=en_US

 

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Backfire

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Backfire در تاریخ ۳ February 2019 | 3:50 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …