خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود اپلیکیشن همراه من (MyMCI) همراه اول برای اندروید

دانلود اپلیکیشن همراه من (MyMCI) همراه اول برای اندروید

دانلود اپلیکیشن همراه من (MyMCI) همراه اول برای اندروید

|دانلود اپلیکیشن همراه من (MyMCI) همراه اول برای اندروید از پویش سافت

سال شمسی قبل همراه اول طرحی را تحت عنوان همراه من برای مشترکین اعتباری و همچنین دائمی خود ارائه داد که از طریق آن هم مشترکین می توانستند به صورت آنلاین، بسیاری از سرویس ها و خدمات مرتبط با سیم کارت خود را در اختیار داشته باشند و همچنین در کمترین مدت کار مورد نظر خود را انجام دهند ، به تازگی همراه اول ، اپلیکیشنی را به همین نام در اختیار مشترکین خود قرار داده است که از طریق آن هم می توانند آن هم سرویس ها و خدمات وبسایت همراه من را در اختیار داشته باشند. امروز نیت و اراده داریم تو را با امکانات فوق العاده ی این اپلیکیشن آشنا کنیم ، در ابتدای وارد شدن به برنامه جذاب و جالب و خوب بایستی در آن هم ثبت نام کنید ، پروسه ی ثبت نام با وارد کردن شماره تلفن و همچنین دریافت کد فعالسازی و همچنین بعد از آن هم انتخاب یک رمز عبور ۸ رقمی برای خود ، انجام خواهد شد. در صفحه ی اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب بسته ی اینترنتی تو همراه با مشخصات آن هم و همچنین همچنین صورت حساب میان دوره ی تو نماتیش داده می می شود که در پایین صورت حساب میان دوره با کلیک بر روی گزینه دیدن جزئیات می توانید از جزئیات مصرفی خود مطلع شوید.

امکانات اپلیکیشن همراه من (MyMCI)

امکانات اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب در پایین صفحه نمایش قرار دارند و همچنین همچنین می توانید با کلیک بر روی سه خط افقی در بالا و همچنین سمت راست صفحه نمایش آن هم ها را دیدن نمایید. هر کدام از قسمت ها و همچنین امکانات برنامه جذاب و جالب و خوب  my mci دارای قسمت ها و همچنین سرویس ها و خدمات گوناگونی می باشند که تو را با هر کدام از آن هم ها آشنا خواهیم کرد.

همراه من
همراه من

صورتحساب من:

همراه من
همراه من

صورتحساب من یکی از قسمت های پرکاربرد اپلیکیشن همراه من می باشد که در آن هم می توانید کارهای مختلفی از قبیل دیدن ی همراه با جزئیات صورتحساب میان دوره و همچنین پایان دوره ی خود انجام دهید ، این قسمت دارای سرویس ها و خدمات دیگری از قبیل تاریخچه پرداخت قبض ، ریز مکالمات ، هدیه شتاب در پرداخت ، تقسیم بدهی ، افزلیش بستانکاری ، عدم چاپ قبض ، انتقال اعتبار ، خرید شارژ کردن ، تاریخچه خرید سرویس و همچنین شارز جیرینگ می باشد ، در برخی از قسمت های های صورتحساب من مانند ریز مکالمات و همچنین تاریخچه پرداخت قبض بایستی دو تاریخ را برای دیدن ی درخواست خود انتخاب کنید.

سرویس ها و خدمات من :

همراه من
همراه من

این قسمت از برنامه جذاب و جالب و خوب همراه من نیز مثل قسمت صورتحساب من دارای کاربردهای زیادی است که در آن هم می توانید کارهای مختلفی را انجام دهید ، امکاناتی را که در این قسمت در اختیار خواهید داشت عبارتند از :

 • اینترنت نوترینو: همراه با امکان فعالسازی ، انتخاب بسته های متنوع و گوناگون و مختلف ، تست سرعت و همچنین نقل از میزان مصرف و همچنین …
 • آوای انتظار: با امکان جستجوی آوای مورد نظر ، دیدن ی ۲۰ آوای برتر ، انتخاب آوای مورد نظر خود از میان سبک های متنوع و گوناگون و مختلف
 • طرح های تشویقی : با امکان خرید بسته های مکالمه ، هدیه ی روز تولد و همچنین همراهان من ( سرویس تشویقی با امکان افزودن آشنایان و همچنین دوستان خود به لیست همراهان من و همچنین بهرمندی  از ۱۰% تخفیف مکالمه در مدت زمانی سه ماه )
 • تاریخچه طرح ها : امکان دیدن ی تاریخچه ی بهره بری و استفاده از طرح های خود با انتخاب دو بازه ی زمانی
 • پیامک های تبلیغاتی : امکان فعال/ غیرفعال کردن دریافت پیامک های تبلیغاتی به غیر از پیامک های بانکی و همچنین همراه اول اول
 • سرویس ها و خدمات مبتنی بر محتوا: در این قسمت می توانید خدماتی را مبنی بر ارزش افزوده (محتوا) که بر روی شماره تو فعال است را دیدن و همچنین در صورت نیاز غیر فعال نمایید.
 • کدهای دستوری : در این قسمت می توانید کدهای دستوری متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین کاربردی مثل کد قبض پایان دوره و همچنین میان دوره ، اینترنت نوترینو ، سرویس ها و خدمات غیرحضوری و همچنین … را دیدن نمایید.
 • پیامگیر صوتی : با اتسفاده از این قابلیت می توانید در صورت پاسخگو نبودن به تماس های خود یا در دسترس نبودن ، مکالمات خود را به صندوق صوتی منتقل نمایید.
 • محدودیت مکالمه: در این قسمت می توانید با فعال سازی سرویس محدودیت مکالمه و همچنین انجام تنظیماتی در گوشی خود ، محدودیت های مختلفی را برای مکالمات خود تنظیم کنید.
 • ردیابی گوشی : در این قسمت می توانید با وارد کردن IMEI گوشی خود می توانید جعبه گوشی خود را بررسی نمایید و همچنین همچنین جستجوی گوشی مفقود شده ی خود بپردازید.
 • قطع و همچنین وصل خط : در این قسمت می توانید با در اختیار داشتن رمز دوم خود اقدام به قطع و همچنین یا وصل کردن شماره خود کنید ، همچنین در این قسمت می توانید راههای دریافت رمز دوم خود را دیدن کنید.

علاقه مندی ها:

همراه من
همراه من

در این قسمت می توانید قسمت هایی را که قبلا به لیست علاقه مندی های خود افزوده اید دیدن نمایید ، برای افزودن قسمتی به لیست علاقه مندی های خود بایستی در قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف ، بر روی ستاره ای زرد رنگ که در آن هم قسمت وجود دارد کلیک کنید و همچنین آن هم را به علاقه مندی های خود اضافه کنید.

پشتیبانی :

همراه من
همراه من

این قسمت دارای قسمت و بخش های مختلفی از قبیل مراکز ارائه سرویس ها و خدمات ، پرسش های رواج پیدا کرده و همچنین ۹۹۹۰ می باشد که با بهره بری و استفاده از آن هم ها می توانید پاسخ خود  در مورد ی مشکل های متنوع و گوناگون و مختلف را پیدا کنید ، همچنین این قسمت دارای قسمت و بخش های نظرسنجی ، نظرات و همچنین پیشنهادات می باشد که با ارائه ی نظرهای خود می توانید همراه اول را در بهبود بخشیدن سرویس ها و خدمات متنوع و گوناگون و مختلف خود کمک کنید.

تصاویر My Mci :

دانلود اپلیکیشن همراه من

download-bazar

دانلود اپلیکیشن همراه من (MyMCI) همراه اول برای اندروید

۲٫۵ (۵۰%) ۴ votes

دانلود اپلیکیشن همراه من (MyMCI) همراه اول برای اندروید در تاریخ ۳۱ January 2019 | 4:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …