خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Hang Line: Mountain Climber

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Hang Line: Mountain Climber

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Hang Line: Mountain Climber

|معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Hang Line: Mountain Climber از پویش سافت

Hang Line: Mountain Climber از بازی های جذاب و جالب اندرویدی در سبک آرکید می باشد که با دارا بودن المان هایی از بازی های اکشن و همچنین رکوردی توانسته به یکی از بازی های موفق اینروزها در پلی استور تبدیل می شود. این بازی آرکید به تا حال در پلی استور بیش از ۱۰۰ هزار بار دانلود گردیده است و همچنین توانسته نمره خوب ۴٫۳ از ۵ را نیز کسب نماید.

Hang Line: Mountain Climber
Hang Line: Mountain Climber

گیم پلی بازی بدین صورت است که تو در نقش یک کوهنورد قرار دارید که بایستی در محیط های متنوع و همچنین متنوع و گوناگون و مختلف بایستی به مرتغع ترین نقطه ی کوه ها برسید و همچنین آن هم را فتح نمایید.بطور کلی بازی دارای پنح محیط متغایر و متفاوت می باشد که هر کدام از این محیط ها دارای مراحل مختلفی می باشند. در مرحله ابتدایی بازی گیم پلی کلی و همچنین نحوه بازی به تو آموزش داده می می شود. در طول رسیدن به نقاط مرتفع کوه ، با برخی از بازماندگان نیز روبرو خواهید شد که می توانید آنها را نجات دهید که در واقع حکم ماموریت های فرعی تو در بازی را دارند ، هر چقدر که بتوانید بازماندگان بیشتری را در طول یک بازه زمانی مشخص نجات دهید ، امتیاز و همچنین پول بیشتری را دریافت خواهید کرد.

Hang Line: Mountain Climber
Hang Line: Mountain Climber

با بهره بری و استفاده از پول های خود در بازی می توانید آیتم های تزئینی مختلفی را برای خود تهیه نمایید. برخی از محیط های بازی به گونه ای طراحی شده اند که تو می توانید از دو مسیر متنوع و گوناگون و مختلف ، قله کوه را فتح کنید. تو تنها می توانید از قسمت های یخی به قله ی کوه برسید که در طول مسیرتان با صخره های سنگی نیز برخورد خواهید داشت که در صورت بهره بری و استفاده نکردن به موقع از قلاب تان ، سقوط خواهید کرد. همچنین برخی از منطقه ها و مناطق یخ زده از استحکام کافی برخوردار نمی باشند که در صورت حرکت بموق و همچنین سریع به پایین سقوط می کنید.

تصاویر بازی Hang Line: Mountain Climber :

دانلود بازی Hang Line: Mountain Climber :

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Hang Line: Mountain Climber

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Hang Line: Mountain Climber در تاریخ ۲۹ January 2019 | 2:29 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …