خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Dead Rain : New zombie virus

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Dead Rain : New zombie virus

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Dead Rain : New zombie virus

|معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Dead Rain : New zombie virus از پویش سافت

Dead Rain : New zombie virus از بازی های جدید و همچنین جذاب و جالب اندرویدی در سبک اکشن و همچنین پلتفرمر می باشد که با دارا بودن یک سیستم گیم پلی جدید توانسته به یکی از سرگرم کننده ترین بازی های اندرویدی اینروزها تبدیل می شود. این بازی اکشن به تا حال بیش از ۵۰ هزار بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین توانسته نمره خوب ۴٫۳ از ۵ را نیز در این سایت کسب نماید.

Dead Rain : New zombie virus
Dead Rain : New zombie virus

در این بازی تو هدایت مردی را به دست دارید که در دنیایی پر از مخاطرات که به دلیل پخش شدن ویروسی شهروندان و مردم شهر به زامبی های وحشی تبدیل شده اند ، به دنبال دخترش می گردد. سیستم گیم پلی بازی نوآورانه و همچنین خلاقانه می باشد که برای مدت ها می تواند تو را سرگرم نماید و همچنین در ذهن تو باقی بماند ، گیم پلی بازی بدین صورت است که تو در یک محیط دو بعدی قرار می گیرید که زامبی ها به سمت تو حمله می کنند و همچنین تو بایستی با بهره بری و استفاده از سلاح های گرم و همچنین سرد متنوع و گوناگون و مختلف خود آن هم ها را از بین ببرید ، البته سلاح اصلی تو در این بازی پتک می باشد و همچنین بایستی از اسلحه های گرم خود مواقع ضروری و همچنین زمانیکه تعداد زامبی ها در اطرافتان زیاد می می شود از آن هم بهره بری و استفاده نمایید و همچنین به نوعی تیرهای خود را مدیریت نمایید.

Dead Rain : New zombie virus
Dead Rain : New zombie virus

زامبی هایی که در برابر تو قرار می گیرند از تنوع خوبی برخوردار می باشند که در طول مراحل بازی بدان پی خواهید برد. یکی از نقاط نیرو بازی ، تعامل کارکتر با محیط می باشد که به تو این امکان را می دهد به نخو احسنت از امکاناتی که در محیط برای تو فراهم شده است برای از بین بردن دشمنانتان بهره بری و استفاده نمایید.

تصاویر بازی Dead Rain : New zombie virus :

دانلود بازی Dead Rain : New zombie virus :

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Dead Rain : New zombie virus

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Dead Rain : New zombie virus در تاریخ ۲۷ January 2019 | 12:58 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …