خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن ایرانی ناملیک

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن ایرانی ناملیک

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن ایرانی ناملیک

|معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن ایرانی ناملیک از پویش سافت

اپلیکیشن ناملیک یکی از اپلیکیشن های جذاب و جالب و همچنین پرطرفدار ایرانی کافه بازار می باشد که به تا حال بیش از ۱۰ هزار بار در این سایت دانلود گردیده است. با بهره بری و استفاده از این اپلیکیشن ایرانی تو می توانید به هزاران دقیقه پادکست صوتی به صورت رایگان گوش دهید ، این برنامه جذاب و جالب و خوب در سال شمسی ۱۳۹۵ موفق به دریافت بهترین رادیوی اینترنتی از نگاه شهروندان و مردم شهر در جشنواره وب و همچنین موبایل شده است.

بعد از نصب و همچنین وارد شدن به ناملیک ، در صفحه اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب لیستی از پادکست های متنوع و گوناگون و مختلف را دیدن خواهید کرد که به ترتیب تاریخ عرضه در برنامه جذاب و جالب و خوب مرتب شده اند.برای گوش دادن به هر کدام از این پادکست تنها کافی است تا بر روی آن هم ها کلیک کنید تا در کسری از ثانیه پادکست مورد نظر برای تو پخش می شود. در قسمت مرتبط با هر پادکست تو می توانید به آن هم را به عقب یا جلو ببرید و همچنین یا آن هم را با دوستان خود در مسنجرهای متنوع و گوناگون و مختلف به اشتراک بگذارید. همچنین در قسمت پایین برنامه جذاب و جالب و خوب نام پادکست بعدی مشخص شده است.

تو می توانید میزان محبوبیت یک پادکست را از تعداد افرادی که به آن هم گوش داده اند متوجه شوید که به شکل یک هدفون که در کنار آن هم عددی مشخص شده است ، نمایش داده می می شود. با کلیک بر روی سه خط افقی در بالا و همچنین سمت راست برنامه جذاب و جالب و خوب می توانید به امکانات متنوع و گوناگون و مختلف برنامه جذاب و جالب و خوب دسترسی پیدا کنید. در این قسمت تو می توانید پادکست های را براساس دسته بندی های متنوع و گوناگون و مختلف تکنولوژی ، تاریخ ، خبر ، جامعه ، روانشناسی ، داستان ، سرگرمی ، سبک زندگی ، سینما و همچنین …  دیدن نمایید و همچنین از این طریق به پادکست های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

برنامه جذاب و جالب و خوب قسمت و بخش دیگری به نام رسانه دارد که می توانید تمامی رسانه هایی که در این برنامه جذاب و جالب و خوب فعالیت می کنند و همچنین پادکست ارائه می دهند را دیدن نمایید. یکی دیگر از قسمت و بخش های جذاب و جالب برنامه جذاب و جالب و خوب گویندگان نام دارد که می توانید تمامی گویندگانی که در این برنامه جذاب و جالب و خوب فعالیت دارند را دیدن نمایید و همچنین با کلیک بر روی نام هر کدام از آن هم ها پادکست هایی را که به تا حال ارائه داده اند را دیدن نمایید ، همچنین در بالای این قسمت گزینه ای وجود دارد که با کلیک بر روی آن هم می توانید به سازندگان برنامه جذاب و جالب و خوب در صورت علاقمندی و همچنین استعداد در تولید پادکست ، پیام دهید و همچنین به نوعی به گویندگان ناملیک بپیوندید.

دانلود اپلیکیشن ناملیک :

دانلود کافه بازار Cafe Bazzar

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن ایرانی ناملیک

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن ایرانی ناملیک در تاریخ ۲۳ January 2019 | 6:26 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …