خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی Morphin – CGI GIF ؛ اپلیکیشن ساخت تصاویر GIF با بهره بری و استفاده از چهره خودتان

معرفی Morphin – CGI GIF ؛ اپلیکیشن ساخت تصاویر GIF با بهره بری و استفاده از چهره خودتان

معرفی Morphin – CGI GIF ؛ اپلیکیشن ساخت تصاویر GIF با بهره بری و استفاده از چهره خودتان

|معرفی Morphin – CGI GIF ؛ اپلیکیشن ساخت تصاویر GIF با بهره بری و استفاده از چهره خودتان از پویش سافت

تصاویر متحرک یا آن هم GIF از پر بهره بری و استفاده ترین و همچنین محبوبت ترین موارد مرود بهره بری و استفاده در مسنجرها و همچنین شبکه های اجتماعی علی الخصوص تلگرام خواهند بود ، ولی باید توجه داشت آیا تابحال به این موضوع فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کرده اید که بتوانید تصویر چهره خودتان را بر روی چهره شخصیت های موجود در تصاویر متحرک قرار دهید و همچنین از این طریق دوستان خود را شگفت زده کنید. امروز ما نیت و اراده داریم یک اپلیکیشن ساخت GIF جذاب و جالب و همچنین سرگرم کننده به نام Morphin – CGI GIF را برای تو معرفی نماییم که با بهره بری و استفاده از آن هم قادر خواهید چهره خودتان را بر روی شخصیت های موجود در تصاویر متحرک قرار دهید.

Morphin – CGI GIF
Morphin – CGI GIF

برای ساخت یک GIF با بهره بری و استفاده از این برنامه جذاب و جالب و خوب در ابتدا بایستی از چهره خود یک سلفی بگیرید ، بعد از گرفتن عکس بایستی از میان GIF های متعدد برنامه جذاب و جالب و خوب ، تصویر متحرک مورد نظرتان که می خواهید چهره خود را به جای شخصیت آن هم قرار دهید را انتخاب نمایید. بعد از انتخاب GIF بایستی چند لحظه صبر نمایید تا تصویر متحرک با چهره خودتان آماده می شود. پروسه آماده سازی عکس با توجه به پردازنده گوشی ، سرعت اینترنت بین ۳۰ ثانیه تا ۲ دقیقه طول می کشد.

Morphin – CGI GIF
Morphin – CGI GIF

بعد از گذشت زمان مورد نظر ، صفحه ای مثل عکس بالا نمایان می می شود که نشان از آماده شدن GIF با چهره خودتان است. همانطور که در عکس بالا دیدن می کنید تو می توانید گیف مورد نظر را ذخیره کنید و همچنین یا آن هم را در شبکه های اجتماعی و همچنین مسنجرهای متنوع و گوناگون و مختلف با دوستانتان به اشتراک بگذارید. در واقع این برنامه جذاب و جالب و خوب راحت ترین اپلیکیشن برای ساخت تصاویر متحرک با بهره بری و استفاده از چهره خودتان می باشد که تنها در دو گام و همچنین بصورت اتوماتیک می توانید تصاویر متحرکی با بهره بری و استفاده از چهره خودتان بسازید.

تصاویر اپلیکیشن Morphin – CGI GIF :

دانلود اپلیکیشن Morphin – CGI GIF :

دانلود اپلیکیشن Morphin

معرفی Morphin – CGI GIF ؛ اپلیکیشن ساخت تصاویر GIF با بهره بری و استفاده از چهره خودتان

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی Morphin – CGI GIF ؛ اپلیکیشن ساخت تصاویر GIF با بهره بری و استفاده از چهره خودتان در تاریخ ۱۹ January 2019 | 4:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …