خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Headless

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Headless

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Headless

|معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Headless از پویش سافت

Headless از بازی های جذاب و جالب اندرویدی در سبک آرکید می باشد که به تازگی عرضه شده است و همچنین با نقدهای مثبتی مواجه شده است و همچنین مورد توجه بسیاری از کاربران در پلی استور قرار گرفته است. این بازی آرکید نمره خوب ۴٫۲ از ۵ را در این سایت کسب نموده است.

Headless
Headless

در این بازی تو هدایت یک مرغ بدون سر که بطور خودکار در حال دویدن است را به دست دارید که بایستی با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش از روی انواع موانع مختلفی که در طول مسیرتان قرار می گیرد ، بپرید. همچنین با کج کردن گوشی خود به سمت جلو و همچنین عقب می توانید سرعت مرغ را در هنگام حرکت به سمت عقب یا جلو بیشتر کنید ، این کار مناسب زمانی است که میخواهید آیتم های موجود در مسیرتان را جمع اوری نمایید. در صورتی که بتوانید با سرعت بیشتری به انتهای مسیر خود در سمت راست صفحه نمایش بروید وارد منظقه boost zone می شوید که در این حالت امتیازهایی که کسب می کنید دو برابر می باشند ، ولی بایستی به این نقطه توجه داشته باشید که با وارد شدن به این منظقه دیگر نمی توانید عکس العمل سریعی نسبت به موانع پیش روی تان داشته باشید.

Headless
Headless

تو در این بازی می توانید مرغ را به پرواز در بیاورید که برای این کار بایستی دو بار پشت سرهم بر روی صفحه نمایش ضربه بزنید. در طول مسیرتان با قطرات خون مواجه می شوید که با جمع آوری تمامی آن هم ها می توانید رکورد مناسبی از خود بجای بگذارید و همچنین همچنین بتوانید برای مدت زمان بیشتری زنده بمانید. تو در طول بازی می توانید آپگریدهای را آزاد کنید و همچنین همچنین پاورآپ هایی را برای خود جمع آوری نمایید که به تو کمک می کنند در طول بازی به موفقیت بیشتری دست پیدا کنید.

تصاویر بازی Headless :

دانلود بازی Headless :

دانلود بازی با لینک مستقیم

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Headless

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Headless در تاریخ ۱۴ January 2019 | 2:28 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …