خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی استراتژیک Last Resident

معرفی و همچنین دانلود بازی استراتژیک Last Resident

معرفی و همچنین دانلود بازی استراتژیک Last Resident

|معرفی و همچنین دانلود بازی استراتژیک Last Resident از پویش سافت

Last Resident از بازی های جذاب و جالب و همچنین هیجان انگیز اندرویدی می باشد که با دارا بودن المان هایی سرگرم کننده در گیم پلی خود می تواند مخاطبان خود را برای مدت ها سرگرم نماید. این بازی استراتژیک در پلی استور نمره خوب ۴٫۰ از۵ را کسب کرده است.

Last Resident
Last Resident

گیم پلی بازی بدین صورت طراحی شده است که تو بایستی هم نقش یک رهبر جنگ را داشته باشید و همچنین هم یک سازنده خوب باشید. در واقع در این بازی بایستی با بهره بری و استفاده از امکانات خود ، پایگاه خود را تقویت و همچنین تسلیح نمایید و همچنین با دویاورکشی و همچنین تولید آذوقه شهروندان و مردم شهر خود را از خطر زامبی ها حفظ نمایید. کلیه ی سازه هایی که در پایگاه تو قرار دارند قابل ارتقاء می باشند و همچنین تو بایستی با پیشرفت در بازی آن هم ها را تقویت نمایید ، همچنین از زمین های بایر موجود در نقشه بازی بایستی بهره بری و استفاده کنید تا پایگاه خود را گسترش دهید. در قسمت و بخش دیگر بازی یعنی مبازرات بایستی با بهره بری و استفاده از سلاح ها و همچنین تجهیزات متنوع و گوناگون و مختلف به مصاف زامبی ها و همچنین سایر قبیله ها بروید ، تو بایستی پایگاه خود را آنقدر تجهیز نمایید تا کسی جرات نکند به تو حمله کند. تو در این بازی می توانید از زامبی ها به عنوان برگ برنده خود بهره بری و استفاده کنید و همچنین ار آن هم ها در برابر سایر پایگاهها و همچنین فرماندهان بهره بری و استفاده نمایید.

Last Resident
Last Resident

تعیین استراتژی تو در این بازی انلاین ، کاملا به عهده خودتان است و همچنین تو می توانید با سایر فرماندهان به رقابت بپردازید و همچنین یا با آن هم ها متحد شوید و همچنین برای خودتان یک قلمرو پهناور و بزرگ تشکیل دهید. البته در این میان برخی از فرماندهان با طرح پیشنهادهایی فریب دهنده نیت و اراده فریب وغارت پایگاه تو را دارند که بایستی حواس خود را کاملا جمع کنید تا مبادا مورد یورش دیگران قرار بگیرید.

تصاویر بازی Last Resident :

دانلود بازی Last Resident :

معرفی و همچنین دانلود بازی استراتژیک Last Resident

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی استراتژیک Last Resident در تاریخ ۱۲ January 2019 | 12:57 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …