خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی Profiler اپلیکیشن نظارت بر مصرف پردازنده گوشی

معرفی Profiler اپلیکیشن نظارت بر مصرف پردازنده گوشی

معرفی Profiler اپلیکیشن نظارت بر مصرف پردازنده گوشی

|معرفی Profiler اپلیکیشن نظارت بر مصرف پردازنده گوشی از پویش سافت

اپلیکیشن های نظارت بر عملکرد و همچنین مصرف پردازنده ها و همچنین اجزای متنوع و گوناگون و مختلف گوشی جزء محبوب ترین اپلیکیشن های اندرویدی می باشند که به کاربران خود این امکان را می دهند تا لحظه به لحظه بر عملکرد پردازنده های گوشی خود نظارت داشته باشند. یکی از محبوب ترین برنامه جذاب و جالب و خوب های نظارت بر مصرف پردازنده های گوشی ، اپلیکیشن Profiler می باشد که به تازگی در پلی استور عرضه گردیده است و همچنین بازخوردهای مثبتی را از سوی کاربران دریافت کرده است.

اپلیکیشن Profiler
اپلیکیشن Profiler

این اپلیکیشن نظارت بر مصرف پردازنده های گوشی که دارای حجم کمی می باشد به تو این امکان را می دهد همچنین و علاوه بر دیدن میزان مصرف cpu و همچنین gpu گوشی خود بر سایر اجزای آن هم از قبیل رم ، ولتاژ باتری ، دمای گوشی ، مصرف اینترنت و همچنین … نیز نظارت نمایید. یکی از مزیت های این برنامه جذاب و جالب و خوب نمایش میزان بهره بری و استفاده ی هر کدام از برنامه جذاب و جالب و خوب ها از پردازنه های گوشی می باشد که  به صورت شناور در صفحه نمایش گوشی تو نمایش داده می می شود و همچنین به تو کمک می کند تا بر میزان مصرف پردازنده ها نظارت نمایید. در صفحه اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب می توانید یک طرح پیش فرض را دیدن کنید که همه چیزهایی که برنامه جذاب و جالب و خوب می تواند بر روی دستگاه تو نمایش دهد را نشان می دهد.

اپلیکیشن Profiler
اپلیکیشن Profiler

هر کدام از اجزایی که برنامه جذاب و جالب و خوب می تواند بر عملکرد آن هم ها نظارت نماید به یک رنگ خاص نمایش داده می شوند بعنوان مثال cpu به رنگ قرمز ، باتری به رنگ آبی ، دمای گوشی به رنگ نارنجی و همچنین … نمایش داده می شوند که تو می توانید هر کدام از آن هم ها را برای خود شخصی سازی نمایید و همچنین رنگ ، مقدار و اندازه و همچنین طرح های آن هم ها را برای خود تغییر دهید ، البته امکانات شخصی سازی بدین جا ختم نمی می شود بلکه تو اب کلیک بر روی هر کدام از آن هم ها می توانید مشخص کنید که برنامه جذاب و جالب و خوب چه نوع اطلاعاتی را در ارتباط و رابطه با عملکرد هر کدام از اجزای گوشی نمایش دهد.

تصاویر اپلیکیشن Profiler :

دانلود اپلیکیشن Profiler :

معرفی Profiler اپلیکیشن نظارت بر مصرف پردازنده گوشی

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی Profiler اپلیکیشن نظارت بر مصرف پردازنده گوشی در تاریخ ۹ January 2019 | 4:14 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …