خانه / دانلود نرم افزار اندروید / دانلود اپلیکیشن سینماتیکت

دانلود اپلیکیشن سینماتیکت

دانلود اپلیکیشن سینماتیکت

|دانلود اپلیکیشن سینماتیکت از پویش سافت

خرید بلیت فیلم مورد علاقه به صورت حضوری ، وقت گیر می باشد و همچنین تو بایستی مدت زیادی برای تهیه ی بلیت در صف بایستید و همچنین همچنین صندلی مورد علاقه ی خود را پیدا نخواهید کرد ، تهیه ی بلیت به صورت اینترنتی بهترین کاری است که در این ایام از معطل شدن تو جلوگیری می کند. سایت سینماتیکت یکی از سایت هایی می باشد که از طریق آن هم می توانید به صورت آنلاین اقدام به تهیه ی بلیط سینما کنید و همچنین همچنین اطلاعات خوبی در مورد فیلم ها و همچنین جدول فروش آن هم ها بدست آورید ، اپلیکیشن سینماتیکت نیز تنها سه روز است که برای گوشی های اندرویدی عرضه شده است و همچنین ما امروز نیت و اراده داریم تو را با قابلیت های گوناگون و همچنین کاربردی این برنامه جذاب و جالب و خوب آشنا کنیم.در ابتدای وارد شدن به برنامه جذاب و جالب و خوب بایستی با وارد کردن شماره خود و همچنین دریافت کد تائیدیه آن هم را فعال نمایید تا بتوانید به امکانات متنوع و گوناگون و مختلف آن هم دسترسی پیدا کنید.با وارد شدن به برنامه جذاب و جالب و خوب دیدن خواهید کرد که آن هم از طراحی خوبی برخوردار است بطوریکه در طراحی قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف آن هم از رنگ های مختلفی بهره بری و استفاده شده است. در صفحه اصلی اپلیکیشن ، دسته بندی برنامه جذاب و جالب و خوب ها نمایش داده می شوند ، این دسته بندی ها عبارتند از : فیلم های در حال اکران ، فیلم های هنر و همچنین تجربه ، سینما تک ، نمایش های ویژه – تئاتر کمدی ، فیلم های انیمیشن و همچنین تئاتر و همچنین کنسرت ، در هر کدام از این قسمت و بخش ها می توانید اقدام به خرید بلیت فیلم های مرتبط با هر کدام از دسته ها بکنید.

اطلاع رسانی از برنامه جذاب و جالب و خوب درحال اکران در سینماتیکت
اطلاع رسانی از برنامه جذاب و جالب و خوب درحال اکران در سینماتیکت

 

با کلیک بر روی فیلم مورد علاقه ی خود در هر کدام از دسته ها می توانید اقدام به خریدن بلیط آن هم بکنید ، با کلیک بر روی یک فیلم صفحه ای باز می می شود که در آن هم اطلاعات مختلفی از قبیل عوامل فیلم ، سینماهای نمایش دهنده ی آن هم در شهرهای متنوع و گوناگون و مختلف را دیدن کنید ، همچنین در این قسمت و بخش می توانید تیزر مرتبط با فیلم را نیز دیدن کنید ، با کلیک بر روی علامت سبد سبز رنگ در کنار سینماهای نمایش دهنده فیلم مورد نظر ، صفحه ای باز می می شود که سانس های نمایش فیلم مورد علاقه ی تو براساس روز و همچنین ساعت مشخص شده اند ، در صورتی که بلیت های سانس مورد نظر تمام شده باشند علامت سبد سفید رنگ است و همچنین در غیراینصورت نارنجی ، با کلیک بر روی سانس مورد نظر خود ، صفحه ای برای تو باز می می شود که در آن هم می توانید تعدا بلیط های که می خواهید را تهیه کنید و همچنین همچنین با کلیک روی گزینه دیدن پلان می توانید صندلی های مورد نظر خود را نیز مشخص کنید ، برای تکمیل خرید خود بایستی نام و همچنین نام خانوادگی خود ، ایمیل و همچنین شماره موبایل خود را وارد نمایید و همچنین از طریق درگاه بانک پارسیان و همچنین سامان و همچنین همچنین سینما کارت اقدام به پرداخت مبلغ بلیط ها کنید ، در این قسمت در صورت داشتن کد تخفیف می توانید آن هم را در باکس مشخص شده وارد کنید و همچنین از تخفیف بهره مند شوید.

خرید و همچنین رزرو آنلاین در اپلیکیشن سینما تیکت
خرید و همچنین رزرو آنلاین در اپلیکیشن سینما تیکت

در صفحه ی اصلی اپلیکیشن cinematicket ، در بالا و همچنین سمت راست صفحه نمایش ، با کلیک بر روی سه خط افقی می توانید دیگر قابلیت های برنامه جذاب و جالب و خوب را دیدن کنید ، قابلیت های کلیدی این قسمت عبارتند از :

 • دسته بندی برنامه جذاب و جالب و خوب ها : در این قسمت می توانید دسته بندی برنامه جذاب و جالب و خوب ها که در صفحه ی اصلی نیز بودند را مشاهد کنید ،
 • سینماها: در این قسمت می توانید سینماهای متنوع و گوناگون و مختلف تهران و همچنین برخی از شهرهای دیگر را دیدن کنید که با کلیک بر روی هر سینما می توانید فیلم هایی که آن هم سینما نمایش می دهد و همچنین با سانس های مربوطه را دیدن کنید.
 • سینما تخفیف : با کلیک بر روی این قسمت می توانید فیلم هایی را دیدن خواهید کرد که با کلیک بر روی هر فیلم می توانید سینماها و همچنین سانس های تخفیف دار مرتبط با آن هم فیلم را به همراه میزان تخفیف دیدن نمایید.
 • خبرهای جدید: در این قسمت می توانید خبرهای جدید مرتبط با فیلم های متنوع و گوناگون و مختلف را براساس تاریخ دیدن نمایید.
 • پیگیری خرید: در این قسمت ، در صورتی که در هنگام خرید بلیط نتوانسته اید صندلی خود را انتخاب کنید ، می توانید از این طریق صندلی خود را انتخاب کنید ، و همچنین یا از وضعیت خرید خود با وارد کردن کد رزرو اینترنتی مطلع شوید.
 • جدول فروش : در این قسمت می توانید از میزان فروش فیلم های متنوع و گوناگون و مختلف مطلع شوید.

توجه: برای اجرای این برنامه جذاب و جالب و خوب به اندروید ۴٫۰ و همچنین بالاتر نیاز دارید.

ویژگی‌های اپلیکیشن سینماتیکت:

به نقل از وبسایت رسمی سینماتیکت

 •  در ورژن و نسخه ی جدید سینماتیکت رابط کاربری تو تغییر اساسی کرده و همچنین بسیار راحت تر شده. تو همیشه از منوی پایینی صفحه میتونید به سرعت به قسمت های اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب که فیلمها، سینماها و همچنین خبرهای جدید خواهند بود دسترسی داشته باشین.
 •  در قسمت و بخش لیست فیلمهای درحال اکران تو به تفکیک تیم ها همه ی فیلمها و همچنین تاتر ها رو خواهید دید . برای رویدادهای مهم مثل جشنواره فیلم فجر، فیلم کوتاه و همچنین … فکرهای خاص و همچنین جالبی داریم
 •  در پروفایل فیلمها، میتونید همچنین و علاوه بر پوستر و همچنین امتیاز فیلم، تیزر و همچنین نظرات کاربران را هم ببیند و همچنین بخونید.
 •  نمایش برنامه جذاب و جالب و خوب هر روز خدا سینماها در ورژن و نسخه ی جدید میتونید سینماهای شهرستان خودتون را فیلتر کنید و همچنین سینماهای نزدیک محلتون را به راحتی پیدا کنید. اطلاع از امکانات هر سینما و همچنین مسیر های رفتن به سینما از قابلیت های جدید ماست.
 •  برنامه جذاب و جالب و خوب های هر سینما تا ۷ روز آینده رو میتونید ببینید.
 •  خرید آنلاین بلیت و همچنین انتخاب صندلی و همچنین پرداخت آنلاین مبلغ از ۴ درگاه بانکی و همچنین یا از اعتبارتون و همچنین دریافت کد رزرو از امکانات برنامه جذاب و جالب و خوب است. میتونید با اپ جدید بارکد خریدتون را جلوی کیوسک های ما در سینماهای مجهز به بارکد خوان هستن بگیرین و همچنین بلیتتون را چاپ کنید.
 •  کاربران باشگاه مشتریان سینماتیکت متونند پروفایل کامل خودشون، کوپنها، خریدها و همچنین بازارچه و همچنین … را در پنل کاربریشون ببیند.
 • جدول فروش سینمای ایران از اول امسال و همچنین ۳ سال شمسی قبل از امکانات جدید اپ سینماتیکت است.
دانلود اپلیکیشن Cinamaticket
دانلود اپلیکیشن Cinamaticket

دانلود اپلیکیشن سینماتیکت:

دانلود اپلیکیشن سینماتیکت

۴٫۵ (۹۰%) ۲ votes

دانلود اپلیکیشن سینماتیکت در تاریخ ۸ January 2019 | 3:40 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …