خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Crush the Castle: Siege Master

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Crush the Castle: Siege Master

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Crush the Castle: Siege Master

|معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Crush the Castle: Siege Master از پویش سافت

Crush the Castle: Siege Master از بازی های جذاب و جالب و همچنین پرطرفدار اندرویدی در سبک پازل می باشد که با دارا بودن گیم پلی سرگرم کننده و همچنین اعتیادآور می تواند مخاطبین را برای مدت ها سرگرم نماید. این بازی پازل نمره خوب ۴٫۵ از ۵ را در پلی استور کسب کرده است.

Crush the Castle: Siege Master
Crush the Castle: Siege Master

گیم پلی بازی بدین صورت است که تو بایستی قلعه های مختلفی را از بین ببرید ، البته برای از بین بردن قلعه ها کار ساده ای پیش رو ندارید بلکه بایستی با استراتژی عمل نمایید تا بتوانید با کمترین تعداد سنگ، تخریب زیادی را به وجود بیاورید زیرا هر کدام از قلعه ها یک نقطه اتکاء مخصوص به خود را دارد که بایستی آن هم را شناسایی کنید و همچنین از این طریق قلعه را از بین ببرید. در ابتدای اینکه بازی را شروع می کنید متوجه این موضوع خواهید شد که گیم پلی بازی شباهت زیادی به بازی انگری برد دارد ، با این تفاوت که به جای پرتاب پرندگان ، در این بازی بایستی با بهره بری و استفاده از منجنیق سنگ ها ، گلوله تفنگ های آتشین و همچنین موشک ها را به سمت قلعه ها پرتاب نمایید. هر کدام از مراحل سه ستاره دارد که بایستی سعی نمایید ماکزیمم ستاره های هر مرحله را کسب نمایید تا امتیاز بیشتر بدست آورید.

Crush the Castle: Siege Master
Crush the Castle: Siege Master

با پیشرفت در مراحل ، بازی به مرور سخت تر و همچنین سخت تر خواهد شد و همچنین همانطور که در بالا اشاره کردیم بایستی با فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین استراتژی سنگ های خود را پرتاب نمایید. در این بازی تو سنگ های مختلفی را در مقدار و اندازه و همچنین تعداد متنوع و گوناگون و مختلف در اختیار دارید که بایستی با مکانیزم تخریبی هر کدام از سنگ ها آشنا شوید و همچنین در موقعیت مناسب از آن هم ها بهره بری و استفاده کنید. گرافیک و همچنین طراحی هنری بازی علی الخصوص انیمیشن های تخریب بسیار خوب و همچنین چشم نواز طراحی گردیده اند که لذت بازی را دو چندان می کند.

تصاویر بازی Crush the Castle: Siege Master :

دانلود بازی Crush the Castle: Siege Master :

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Crush the Castle: Siege Master

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Crush the Castle: Siege Master در تاریخ ۶ January 2019 | 6:42 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …