خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیاد آور Snowball.io

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیاد آور Snowball.io

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیاد آور Snowball.io

|معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیاد آور Snowball.io از پویش سافت

Snowball.io از بازی های جذاب و جالب و همچنین هیجان انگیز اندرویدی می باشد که با دارا بودن گیم پلی اعتیاد آور به یکی از بازی های برتر و همچنین محبوب پلی استور تبدیل شده است ، این بازی اعتیاد آور به تا حال بیش از ۱ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین نمره بسیار خوب ۴٫۷ از ۵ را در این سایت کسب کرده است.

Snowball.io
Snowball.io

گیم پلی بازی بدین صورت می باشد که تو هدایت یک ماشین برف روب کوچک را به دست می گیرید و همچنین بایستی با سایر بازیکنان به رقابت بپردازید در این میان هر بازیکنی که بتواند سایرین را از بین ببرد و همچنین رتبه ی بالاتری را برای خود کسب نماید ، برنده خواهد شد. نحوه ی مبارزات بدین صورت است که تو با بهره بری و استفاده از ماشین های برف روب و همچنین با جمع کردن برف و همچنین ساختن گلوله تفنگ ی برفی بایستی به سمت سایر بازیکنان شلیک نمایید و همچنین آن هم ها را از بین ببرید. بازیکنی که در آخر زنده بماند و همچنین بتواند سایر رقبای خود را از میدان مسابقه بدر کند ، برنده خواهد شد. بعد از پایان هر مسابقه ، رتبه ی بازیکنان نیز مشخص می می شود که با توجه  به رتبه ، xp به آن هم ها تعلق می گیرد که با بهره بری و استفاده از xp ها می قدرت اسکین های مختلفی را آزاد کرد و همچنین رنک خود را ارتقاء بخشید.

Snowball.io
Snowball.io

محیط های بازی به گونه ای طراحی شده اند که در هنگام مبارزات به مرور زمان میدان مسابقه کوچکتر خواهد شد و همچنین به همین دلیل استراتژی گریز و فرار گزینه ی مناسبی برای بقاء نمی باشد و همچنین بایستی با سایر رقبای خود مبارزه کنید. بازی از لحاظ بصری و همچنین گرافیک در سطح خوبی و همچنین چشم نوازی قرار دارد که با وجود انیمیشن های دوست داشتنی و جذاب و همچنین روان ، تجربه ی بازی را لذت قسمت و بخش تر می کند.

تصاویر بازی Snowball.io :

دانلود بازی Snowball.io :

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیاد آور Snowball.io

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیاد آور Snowball.io در تاریخ ۵ January 2019 | 1:06 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …