خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Twinfold

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Twinfold

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Twinfold

|معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Twinfold از پویش سافت

Twinfold از بازی های جدید و همچنین جذاب و جالب اندرویدی در سبک پازل می باشد که با دارا بودن المان های جدید و همچنین جذاب و جالب در گیم پلی خود توانسته به یکی از بهترین بازی های اینروزهای پلی استور مبدل می شود و همچنین نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند بطوریکه به تا حال نمره بسیار خوب ۴٫۹ از ۵ را در این سایت کسب نموده است.

Twinfold
Twinfold

مکانیزم گیم پلی این بازی پازل بدین صورت است که تو هدایت یک مکعب کوچک را به دست دارید که بایستی با کشیدن آن هم به طرفین ، او را به مسیر مشخصی برسانید ، البته در طول مسیر خود کار چندان ساده ای پیش رو ندارید و همچنین با موانع ، دشمنان و همچنین آیتم های مختلفی روبرو خواهید شد. به همین دلیل بایستی تک تک حرکات خود در بازی را مثل یک بازی شطرنج حساب شده انجام دهید زیرا موانع و همچنین دشمنانی در مسیر تو قرار می گیرد که سبب می می شود بازی تبدیل به یک بازی چالشی می شود. البته سازندگان برای تو کلیدی را برای بازگشت به حرکت قبلی تان نیز قرار داده اند ولی به تعداد محدود ، به همین دلیل بایستی در تک تک حرکات خود دقت بالایی داشته باشید. همچنین در هنگام انجام حرکات خود می توانید کاراکتر بازی را به سمت مورد نظر خود به صورت نصفه و همچنین نیمه بکشید و همچنین از نتیجه حرکت خود تا حدودی با خبر شوید.

Twinfold
Twinfold

با جمع آوری مکعب های نارنجی رنگ در طول بازی ، سطحتان بالاتر خواهد رفت که با بالا بردن سطحتان ، محیط بازی نیز تغییر می کند و همچنین دشمنان تو نمایان می شوند. تو در طول بازی با دشمنان مختلفی که هر کدام قابلیت های منحصربفردی دارند روبرو خواهید شد که مبارزه با این دشمنان نیز از هیجان ویژه ای برخوردار است. کاراکتر تو نیز در طول بازی بیش از ۳۰ تجربه و مهارت بالا را دریافت می کند که بایستی نحوه بهره بری و استفاده درست از این تجربه و مهارت بالا ها را فرابگیرید.

تصاویر بازی Twinfold :

دانلود بازی Twinfold :

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Twinfold

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Twinfold در تاریخ ۱ January 2019 | 12:45 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …