خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Love Balls

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Love Balls

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Love Balls

|معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Love Balls از پویش سافت

Love Balls یکی از بازی های جذاب و جالب اندرویدی در سبک پازل می باشد که جزء پردانلودترین بازی های اندرویدی در سال شمسی ۲۰۱۸ نیز به شمار می رود که به تا حال بیش از ۱۰۰ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است. همچنین این بازی پازل توانسته نمره خوب ۴٫۲ از ۵ را در این سایت دانلود گردیده است.

Love Balls
Love Balls

گیم پلی بازی بدین صورت است که تو بایستی دو توپ را به یکدیگر برسانید ، برای رساندن توپ ها بهم در این بازی تو یک قلم در اختیار دارید که بایستی راه رسیدن این دو توپ به یکدیگر را ترسیم کنید. هر کدام از مراحل بازی دارای سه ستاره می باشد که بایستی سعی نمایید با داشتن سرعت عمل تمامی ستاره ها را کسب نمایید. با پیشرفت در بازی ، مراحل به مرور سخت تر می شوند و همچنین تو برای پیشروی در بازی و همچنین کسب هر سه ستاره ، کار دشوارتری پیشرو خواهید داشت. در مراحل باتدایی بازی تو مشکل خاصی برای رساندن دو توپ به یکدیگر ندارید و همچنین به راحتی می توانید آن هم ها را به یکدیگر برسانید ولی با پیشرفت در مراحل بازی برای رساندن دو توپ بایستی خطوط بیشتری را ترسیم نمایید تا بتوانید راه رسیدن دو توپ به یکدیگر را هموار کنید.

Love Balls
Love Balls

با بالا بردن امتیازات خود در بازی و همچنین کسب همه ی ستاره ها می توانید قلم های جدیدی را برای خود آزاد نمایید ، همچنین تم های مختلفی را برای توپ ها اعمال کنید. مهمترین نقطه ای که بایستی در این بازی در نظر داشته باشید داشتن سرعت عمل بالا می باشد که هر چقدر بتوانید سریعتر مرحله را پشت سر بگذارید ، تعداد ستاره های بیشتری را کسب خواهید نمایید. بازی دارای گیم پلی اعتیادآوری می باشد که می تواند برای مدت ها تو را سرگرم نماید.

تصاویر بازی Love Balls :

دانلود بازی Love Balls :

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Love Balls

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Love Balls در تاریخ ۲۹ December 2018 | 3:43 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …