خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Kick the Buddy

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Kick the Buddy

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Kick the Buddy

|معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Kick the Buddy از پویش سافت

Kick the Buddy از بازی های جذاب و جالب و همچنین سرگرم کننده اندرویدی می باشد که در لیست پردانلودترین بازی های سال شمسی ۲۰۱۸ با بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود قرار دارد. این بازی اکشن که با نام کتک کاری عروسک شناخته شده است از بازی های منتخب گوگل پلی در سال شمسی ۲۰۱۸ نیز به شمار می رود که توانسته نمره خوب ۴٫۳ از ۵ را کسب کرده است.

Kick the Buddy
Kick the Buddy

همانطور که از اسم بازی مشخص است در این بازی تو وظیفه دارید تا یک عروسک خندان را با انواع روش های متنوع و گوناگون و مختلف از قبیل آتش زدن ، منفجر کردن ، تیرباران کردن ، منجمد کردن و همچنین … را از بین ببرید و همچنین بطور خلاصه تمامی خشم خود را روی این عروسک خالی کنید. در این بازی تو سلاح های مختلفی از قبیل اسلحه خودکار  ، راکت ، نارنجک ، بمب اتم و همچنین … در اختیار دارید که با بهره بری و استفاده از این سلاح ها می توانید سرنوشت بدی را برای این عروسک رقم بزنید. بطور کلی سازندگان دست کاربران خود را برای از بین بردن عروسک باز گذاشته اند و همچنین در طول بازی شاهد روش های جذاب و جالب و همچنین هیجان انگیزی برای از بین بردن عروسک بیچاره خواهید بود که به گونه ای تو را راغب نگه می دارد تا ببینید چه روش های دیگری برای نابودی عروسک وجود دارد.

Kick the Buddy
Kick the Buddy

بازی از طراحی گرافیکی خوبی برخوردار است و همچنین سازندگان سعی کرده اند تا محیط ها و همچنین شخصیت های بازی را با بهره بری و استفاده از رنگ های زیبا و همچنین متنوع طراحی نمایند. سازندگان این بازی را به گونه ای طراحی کرده اند که کاربران بتوانند تمامی عصبانیت و همچنین استرس خود به دلایل متنوع و گوناگون و مختلف را بر روی این عروسک خالی کنند پس به تو پیشنهاد می کنیم در صورتی که از جایی عصبانی هستید این عروسک بیچاره وسیله خوبی برای آرام شدن می باشد.

تصاویر بازی Kick the Buddy :

دانلود بازی Kick the Buddy :

 

 

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Kick the Buddy

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Kick the Buddy در تاریخ ۲۷ December 2018 | 3:15 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …