خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیاد آور Helix Jump

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیاد آور Helix Jump

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیاد آور Helix Jump

|معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیاد آور Helix Jump از پویش سافت

Helix Jump از بازی های جذاب و جالب و همچنین بسیار محبوب اندرویدی می باشد که در سال شمسی ۲۰۱۸ رکورد پردانلودترین بازی موبایلی را از آن هم خود کرد بطوریکه در پلی استور بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود گردیده است. این بازی اعتیاد آور که تویط استودیو Voodoo و همچنین همچنین با همکاری استودیو H8Games ساخته شده است با دارا بودن گیم پلی چالشی و همچنین منجصربفرد توانسته به این عنوان دست پیدا کند.

Helix Jump
Helix Jump

گیم پلی بازی بدین صورت است که بازیکن کنترل یک توپ را به دست می گیرد و همچنین بایستی با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش گوشی ، توپ را از میان موانعی مارپیچ که به یک ستون استوانه ای متصل خواهند بود به پایین استوانه برساند. هر بار که توپ را از مانعی رد کنید امتیاز برای تو تعلق می گیرد که مجموع امتیازات در پایان هر مرحله در واع آن هم رکورد تو محسوب می گردد. شاید در نگاه اول بازی ساده بنظر برسد ولی با جند دست بازی کردن متوجه خواهید شد که کار آسانی را برای گذراندن مراحل ندارید و همچنین بایستی دقت زیادی در طول مراحل بازی بخرج دهید. همچنین با پیشروی در مراحل بازی متوجه خواهید شد که بازی به مرور سخت تر و همچنین چالشی تر می می شود.

Helix Jump
Helix Jump

با بالا بردن رکورد خود در بازی به مرور آیتم هایی برای تو باز می می شود ، این آیتم ها شامل توپ ها با رنگ های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین لکه ای که در اثر ضربه زدن توپ بر روی زمین ظاهر می می شود ، می باشند. بازی اگرچه دارای طراحی ساده ای می باشد ولی در طراحی محیط های بازی از رنگ های متنوعی بهره بری و استفاده شده است که سبب دوست داشتنی و جذاب تر شدن بازی شده است ، در هر مرحله از بازی یک رنگ وجود دارد که به مرور زمان این رنگ تغییر می کند. در پایان در صورتی که به دنبال یک بازی رکوردی همراه با گیم پلی چالشی و همچنین هیجان انگیز هستید به تو توصیه می کنیم این بازی را از دست ندهید.

تصاویر بازی Helix Jump :

دانلود بازی Helix Jump :

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیاد آور Helix Jump

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیاد آور Helix Jump در تاریخ ۲۴ December 2018 | 5:36 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …