خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن و همچنین رانر Spider-Man Unlimited

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن و همچنین رانر Spider-Man Unlimited

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن و همچنین رانر Spider-Man Unlimited

|معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن و همچنین رانر Spider-Man Unlimited از پویش سافت

Spider-Man Unlimited از بازی های جذاب و جالب اندرویدی در سبک اکشن و همچنین رانر می باشد که توسط استودیو معروف بازیسازی یعنی gameloft ساخته شده است.این بازی رانر به تا حال بیش از ۱۰۰ میلیون بار در پلی استور دانلودگردیده است و همچنین توانسته نمره خوب ۴٫۲ از ۵ را نیز در پلی استور کسب نماید.

Spider-Man Unlimited
Spider-Man Unlimited

گیم پلی بازی شامل چندین قسمت و بخش می می شود ، قسمت و بخش اصلی بازی مثل سایر بازی های رانر می باشد که تو هدایت اسپایدرمن را بر عهده دارید و همچنین با بهره بری و استفاده از چهار دکمه بایستی قهرمان بازی به جهت های متنوع و گوناگون و مختلف هدایت نمایید و همچنین ماموریت های خود را به پایان برسانید و همچنین رکورد بالایی را از خود بجای بگذارید. قسمت و بخش دیگر بازی ، مینی گیم ها و همچنین مبارزه با رئیس یا آن هم باس فایت ها می باشند که در مراحل متنوع و گوناگون و مختلف نیز دیده می می شود. قسمت و بخش دیگر بازی که جزء جدای نشدنی بازی های اسپایدرمن می باشد ، تاب خوردن با بهره بری و استفاده از تارهای مرد عنکبوتی است که از هیجان بخصوصی برخوردار است ، همچنین تو در طول بازی با دشمنان مختلفی نیز روبرو خواهید شد که بایستی با ضربات مخصوص آن هم ها را از پا دربیاورید.

Spider-Man Unlimited
Spider-Man Unlimited

بازی دارای ۷ محیط متنوع و گوناگون و مختلف می باشد ، محیط های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین متنوعی از قبیل پشت بام های نیویورک ، برج آزبورن و همچنین … که سبب می می شود بازی برای بازیکن ها تکراری و همچنین کسل کننده نشود. در این بازی شخصیت های کمیک مختلفی از قبیل نیک فیوری ، ونوم ، اسکارلت اسپایدر و همچنین … نیز حضور دارند که می تواند خبر خوبی برای طرفداران مجموعه اسپایدرمن باشد. سازندگان در طراحی هنری و همچنین گرافیک بازی بسیار خوب عمل کرده اند و همچنین توانسته اند یک شایسته و همچنین در خور را به بازیکنان تحویل دهند ، موسیقی بازی نیز از کیفیت خوبی برخوردار که با دارا بودن یک ریتم تند توانسته هیجان خوبی را به بازی بیفزاید.

تصاویر بازی Spider-Man Unlimited :

دانلود بازی Spider-Man Unlimited :

دانلود فایل نصبی بازی اسپایدرمن

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن و همچنین رانر Spider-Man Unlimited

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن و همچنین رانر Spider-Man Unlimited در تاریخ ۲۲ December 2018 | 1:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …