خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن و همچنین آنلاین Brawling Animals

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن و همچنین آنلاین Brawling Animals

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن و همچنین آنلاین Brawling Animals

|معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن و همچنین آنلاین Brawling Animals از پویش سافت

Brawling Animals از بازی های جدید اندرویدی در سبک اکشن می باشد که از لحاظ گیم پلی و همچنین کلیات بازی شباهت زیادی به بازی جدید و همچنین محبوب استودیو سوپرسل یعنی Brawl Stars دارد. این بازی اکشن به تا حال تواسنته نمره خوب ۴٫۲ از ۵ را در پلی استور کسب نماید.

Brawling Animals
Brawling Animals

گیم پلی بازی بدین صورت است که تو از میان حیوانات متنوع و گوناگون و مختلف مانند لاک پشت ، گربه ، روباه و همچنین … که هر کدام دارای اقتدار و قدرت های منحصربفردی خواهند بود ،یکی را به عنوان قهرمان خود در بازی انتخاب می کنید و همچنین سپس وارد یک رقابت دوست داشتنی و جذاب آنلاین می شوید. روند مبارزات بدین صورت می باشد که تو همراه با سه بازیکن دیگر وارد میدان مسابقه خواهید شد و همچنین شبیه به حالت Deathmatch بایستی با سایر رقبای خود در سه دقیقه مبارزه نمایید. بازیکنان بایستی با شلیک به سمت یکدیگر همدیگر را از پا در بیاورند و همچنین با کشتن هر بازیکن یک امتیاز دریافت خواهند کرد ، هر کدام از بازیکنان که بتوانند تعداد بیشتری از رقبای خود را شکست دهند ، برنده نهایی خواهد شد و همچنین جایزه را کسب می کند.

Brawling Animals
Brawling Animals

بازی دارای قابلیت شخصی سازی خوبی نیز می باشد و همچنین تو می توانید قهرمانان جدیدی را در بازی آزاد کنید و همچنین همچنین قهرمان خود در بازی را در موارد مختلفی از قبیل لول ، اقتدار و قدرت و همچنین سلامت شخصی سازی نمایید. بازی دارای گرافیکی سه بعدی و همچنین فانتزی می باشد که با دارا بودن انیمیشن های خوب و همچنین روان زیباتر نیز شده است. موسیقی مهیج بازی نیز از نقاط نیرو آن هم به شمار می رود که لذت تجربه بازی را دوچندان کرده است. در پایان در صورتی که علاقمند بازی های رقابتی و همچنین آنلاین هستید و همچنین از طرفدارن بازی Brawl Stars به شمار می روید به تو توصیه می کنیم این بازی را از دست ندهید.

تصاویر بازی Brawling Animals :

دانلود بازی Brawling Animals :

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن و همچنین آنلاین Brawling Animals

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن و همچنین آنلاین Brawling Animals در تاریخ ۱۹ December 2018 | 4:15 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …