خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پخش موسیقی و همچنین آهنگ نظیر Spotify (اسپاتیفای)

معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پخش موسیقی و همچنین آهنگ نظیر Spotify (اسپاتیفای)

معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پخش موسیقی و همچنین آهنگ نظیر Spotify (اسپاتیفای)

|معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پخش موسیقی و همچنین آهنگ نظیر Spotify (اسپاتیفای) از پویش سافت


۶ برنامه جذاب و جالب و خوب‌ مشابه Spotify

شاید بتوان گفت که اپلیکیشن Spotify یکی از محبوب ترین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پخش موسیقی در گوشی‌های هوشمند باشد ولی باید توجه داشت همانطور که مشخص است تنها برنامه جذاب و جالب و خوب پخش موسیقی نیست. از اینرو امروز نیت و اراده داریم تا برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مشابه اسپاتیفای را به تو معرفی کنیم. در ادامه همراه وبسایت اندرویدزوم باشید.

بی‌شک اپلیکیشن Spotify ویژگی‌های منحصر به فردی را نظیر مدیریت لیست پخش، رابط کاربری ساده و همچنین کاربرپسند، حضور میلیون‌ها آهنگ با متن آن هم‌ها را به کاربران پیشنهاد می‌کند، ولی باید توجه داشت ۸۰ میلیون کاربر این برنامه جذاب و جالب و خوب گاهی ممکن است که نیاز به تنوع در بهره بری و استفاده از اپلیکیشن‌ داشته باشند و همچنین اینجاست که می‌قدرت از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مشابه بهره بری و استفاده کرد. در ادامه با معرفی اپلیکیشن‌های مشابه اسپاتیفای همراه باشید.

Google Play Music

این برنامه جذاب و جالب و خوب یکی از نزدیک‌ترین و همچنین راحت‌ترین جایگزین‌های برنامه جذاب و جالب و خوب Spotify است زیرا امروزه میلیون‌ها فرد یا شخص از سیستم عامل اندروید بهره بری و استفاده کرده که به روش قطع این اپلیکیشن بر روی آن هم نصب است.. بهره بری و استفاده از این برنامه جذاب و جالب و خوب کاملا رایگان بوده  و همچنین در صورتی که آن هم را بر گوشی خود ندارید به راحتی می‌توانید از گوگل پلی دانلود کنید. با بهره بری و استفاده از حق اشتراک این برنامه جذاب و جالب و خوب می‌توانید به بیش از ۲۰ میلیون آهنگ و همچنین کانال‌های متنوع و گوناگون و مختلف رادیویی دسترسی داشته باشید.

SoundCloud

یکی دیگر از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های معروف و همچنین مشهور پخش و همچنین تشخیص آهنگ برنامه جذاب و جالب و خوب Soundcloud است که می‌قدرت گفت یک جایگزین مناسب برای برنامه جذاب و جالب و خوب اسپاتیفای خواهد بود. به علت به روزرسانی هر روز خدا این برنامه جذاب و جالب و خوب به راحتی می‌توانید هر آهنگ و همچنین موسیقی که فکرش را کنید بر روی این برنامه جذاب و جالب و خوب پیدا کنید. در ادامه می‌توانید این برنامه جذاب و جالب و خوب را از گوگل پلی دانلود کنید.

دانلود Soundcloud از گوگل پلی

Deezer

ممکن است بسیاری از کاربران گوشی‌های هوشمند بار اولی باشد که نام این برنامه جذاب و جالب و خوب را می‌شوند ولی باید توجه داشت برنامه جذاب و جالب و خوب Deezer امروزه توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. رابط کاربری دوست داشتنی و جذاب این برنامه جذاب و جالب و خوب به کاربران کمک کرده تا به هر موسیقی از دسته‌های متنوع و گوناگون و مختلف گوش فرا دهند. همچنین به راحتی می‌توانید موسیقی دلخواه خود را از این برنامه جذاب و جالب و خوب استریم کنید. در ادامه می‌توانید این برنامه جذاب و جالب و خوب را از گوگل پلی دانلود کنید.

دانلود Deezer از گوگل پلی

YouTube Music

این سرویس را می‌قدرت یکی دیگر از سرویس‌های برتر یوتیوب دانست که می‌تواند جایگزینی خوب و همچنین مناسب برای Spotify باشد. این برنامه جذاب و جالب و خوب آهنگ‌ها و همچنین ترک‌های محبوب و همچنین ترند در همه دسته‌ها و همچنین ژانرها را که احتمالا تو علاقه‌ای به شنیدنشان دارید به تو نشان می‌دهد. به راحتی می‌توانید این برنامه جذاب و جالب و خوب را از گوگل پلی دانلود کنید.

دانلود YouTube Music از گوگل پلی

Pandora Radio

این برنامه جذاب و جالب و خوب نیز یکی دیگر از سرویس‌های جذابی است که به تو ایستگاه‌های رادیویی شخصی را دیگر کاربران خلق نموده اند و همچنین باب میل تو از نظر خواننده و همچنین هنرمند آن هم است معرفی می‌کند. اپلیکیشن Pandora Radio شامل برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی است که باید یکبار آن هم را امتحان کنید. در ادامه می‌توانید این برنامه جذاب و جالب و خوب را از گوگل پلی دانلود کنید.

دانلود Pandora Radio از گوگل پلی

Tidal

این برنامه جذاب و جالب و خوب اولین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای است که کیفیت بالای صدا بهره می‌برد. در برنامه جذاب و جالب و خوب Tidal نظیر برنامه جذاب و جالب و خوب Spotify می‌توانید لیست پخش خود را درست کرده و همچنین به موسیقی‌های دلخواه خود گوش دهید. در ادامه می‌توانید این برنامه جذاب و جالب و خوب را از گوگل پلی دانلود کنید.

دانلود Tidal از گوگل پلی

معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پخش موسیقی و همچنین آهنگ نظیر Spotify (اسپاتیفای)

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب‌های پخش موسیقی و همچنین آهنگ نظیر Spotify (اسپاتیفای) در تاریخ ۱۹ December 2018 | 4:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …