خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۵ اپلیکیشن برتر remote desktop برای اندروید

۵ اپلیکیشن برتر remote desktop برای اندروید

۵ اپلیکیشن برتر remote desktop برای اندروید

|۵ اپلیکیشن برتر remote desktop برای اندروید از پویش سافت

دسترسی از راه دور به یک دستگاه دسکتاپ یکی از دوست داشتنی و جذاب ترین ویژگی هایی است در دنیای کامپیوتر وجود دارد. خوشبختانه این ویژگی در سیستم عامل اندروید نیز به راحتی قابل بهره بری و استفاده است. اپلیکیشن های زیادی وجود دارند که امکان کنترل یک دستگاه دسکتاپ را به یک دستگاه اندرویدی می دهند و همچنین به اطلاح به آن هم ها remote desktop گفته می می شود. اندروید زوم در ادامه این مطلب لیستی از ۵ اپلیکیشن برتر remote را آماده کرده و همچنین نیت و اراده ارائه آن هم را به تو دارد. با ما همراه باشید.

AnyDesk AnyDesk-screenshot

AnyDesk یک گزینه کاربردی در زمینه remote desktop است که مثل سایر اپلیکیشن های کنترل از راه دور کار می کند. تو گوشی خود را به کامپیوترتان متصل می کنید و همچنین سپس از طریق گوشی از کامپیوتر خود بهره بری و استفاده می کنید. این اپلیکیشن بسیار مطمئن عمل می کند و همچنین یک رابط کاربری ساده را ارائه می دهد. AnyDesk برای بهره بری و استفاده های شخصی رایگان است و همچنین تنها زمانی که بخواهید از آن هم در زمینه های تجاری بهره بری و استفاده کنید باید برای آن هم هزینه پرداخت کنید.

Chrome Remote Desktop

Chrome-Remote-Desktop

Chrome Remote Desktop یکی از طرفدارترین اپلیکیشن های کنترل از راه دور رایانه است که در اندروید مورد بهره بری و استفاده قرار می گیرد. کاربران اپلیکیشن کامپیوتر آن هم را از Chrome Web Store بر روی کامپیوتر خود نصب می کنند و همچنین سپس اقدام به نصب ورژن و نسخه اندروید آن هم از Google Play می کنند. این اپلیکیشن تقریبا در زمان واقعی کار می کند و همچنین از هر گزینه موجود دیگری سریع تر است.

Microsoft Remote Desktop

Microsoft-Remote-Desktop-screenshot

Microsoft Remote Desktop مسلما بزرگترین رقیب رایگان Chrome Remote Desktop است. کارکرد این دو اپلیکیشن تقریبا یکسان است؛ برای بهره بری و استفاده از Microsoft Remote Desktop باید یک ورژن و نسخه از آن هم را بر روی کامپیوتر و همچنین یک ورژن و نسخه را نیز در دستگاه اندرودی خود نصب کنید. ولی باید توجه داشت نقطه مثبت Microsoft Remote Desktop در مقابل Chrome Remote Desktop این است که تو برای بهره بری و استفاده از آن هم مستلزم به نصب Google Chrome بر روی دستگاه ویندوزی خود نخواهید بود. به روش کلی می قدرت گفت که این دو اپلیکیشن با توجه به عملکرد یکسان به نوعی جایگزین یک دیگر به حساب می آیند.

Splashtop Personal Remote PC

splashtop-remote

Splashtop یک اپلیکیشن نه چندان معروف ولی باید توجه داشت موفق در زمینه remote desktop به حساب می آید. تو می توانید با بهره بری و استفاده از شبکه محلی خود، از طریق یک گوشی هوشمند به هرچه که می خواهید در کامپیوترتان دسترسی داشته باشید. تو همچنین در ازای ۵ دلار ماهیانه یا حدود ۱۷ دلار سالیه می توانید دسترسی های خود را اضافه کنید. این افزایش دسترسی اجازه خواهد داد تا به دستگاه خود از طریق هر شبکه ای شامل WiFi و همچنین حتی داده موبایل دسترسی داشته باشید. Splashtop به تو این امکان را می دهد که به وب کم خود دسترسی داشته باشید و همچنین بدون هیچ دردسری منزل و خانه خود را چک کنید.

TeamViewer

TeamViewer

TeamViewer به نوعی یک انتخاب آشکار برای کنترل یک دستگاه دسکتاپ به شمار می آید. راه اندازی این اپلیکیشن که امکان دسترسی به کاپیوتر دسکتاپ تو را می دهد کمی پیچیده تر است ولی باید توجه داشت عملکرد آن هم مانند سایر اپلیکیشن های حاضر در لیست بی نقص است. TeamViewer همچنین ویژگی هایی مانند انتقال دوطرفه، رمزنگاری و همچنین انتقال صدا و همچنین تصاویر HD را شامل می می شود. این اپلیکیشن برای بهره بری و استفاده شخصی رایگان است ولی باید توجه داشت کسانی که نیت و اراده بهره بری و استفاده تجاری از آن هم را دارند باید نسبت به تهیه اشتراک اقدام نمایند.

۵ اپلیکیشن برتر remote desktop برای اندروید

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

۵ اپلیکیشن برتر remote desktop برای اندروید در تاریخ ۱۵ December 2018 | 1:01 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …