خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری Fast & Furious Takedown + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری Fast & Furious Takedown + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری Fast & Furious Takedown + دیتا

|معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری Fast & Furious Takedown + دیتا از پویش سافت

مجموعه فیلم Fast & Furious یکی از محبوبترین مجموعه فیلم های تاریخ سینما می باشد که به تا حال بازی های متعددی از روی این مجموعه برای پلتفرم های متنوع و گوناگون و مختلف منتشر شده است. جدیدترین بازی از این مجموعه ، Fast & Furious Takedown نام دارد که برای اندروید و همچنین ios منتشر گردیده است و همچنین به تا حال بیش از ۵۰۰ هزار بار در پلی استور دانلود گردیده است.

گیم پلی این بازی ماشین سواری مثل فیلم مجموعه فیلم سریع و همچنین خشن می باشد بدین صورت که بایستی با تیم خود در چالش ها و همچنین ماموریت های رانندگی مختلفی شرکت کنید ، در برخی از مراحل تو زمان معینی برای به پایان رساندن ماموریت خود دارید که در صورت به اتمام رسیدن این زمان بازنده خواهید شد. در این بازی تو می توانید هدایت بیش از ۶۰ نوع اتومبیل لایسنس شده متنوع و گوناگون و مختلف را به دست بگیرید و همچنین در مسباقات متنوع و گوناگون و مختلف شرکت نمایید. با پیشرفت در بازی و همچنین پیروزی در مسابقات می توانید گاراژ اختصاصی خود را داشته باشید و همچنین اتومبیل های خود را ارتقاء ببخشید و همچنین یک ماشین رویایی را برای خود درست کنید.

بازی دارای حالت آنلاین نیز می باشد و همچنین تو می توانید با سایر اشخاص در سرتاسر جهان به رقابت بپردازید و همچنین خود را به صدر جدول های رده بندی جهانی برسانید. برای پیش گرفتن از رقبای خود در بازی بایستی دست به هر کاری بزنید بطوریکه در مواقع مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری بایستی انواع کارهای متنوع و گوناگون و مختلف از قبیل پریدن از روی سکو ، لایی کشیدن ، سبقت گرفتن ، دریفت زدن و همچنین … را انجام دهید.

سازندگان در طراحی گرافیکی بازی بسیار خوب عمل کرده اند و همچنین در طراحی محیط ها و همچنین اتومبیل های متنوع و گوناگون و مختلف بازی بسیار خلاقانه و همچنین با دقت عمل کرده اند و همچنین سعی کرده اند تا فضای بازی شباهت زیادی به مجموعه فیلم سریع و همچنین خشن داشته باشد. کنترلر بازی نیز به گونه ای طراحی گردیده است که کاربران در کنترل اتومبیل مشکلی نداشته باشند و همچنین تنها با یک انگشت بتوانند اتومبیل خود را هدایت کنند.

دانلود بازی Fast & Furious Takedown :

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

دانلود فایل دیتا با لینک مستقیم

معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری Fast & Furious Takedown + دیتا

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری Fast & Furious Takedown + دیتا در تاریخ ۱۳ December 2018 | 1:32 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …