خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی و همچنین دانلود فیلیمو ؛ اپلیکیشن تماشای فیلم و همچنین سریال

معرفی و همچنین دانلود فیلیمو ؛ اپلیکیشن تماشای فیلم و همچنین سریال

معرفی و همچنین دانلود فیلیمو ؛ اپلیکیشن تماشای فیلم و همچنین سریال

|معرفی و همچنین دانلود فیلیمو ؛ اپلیکیشن تماشای فیلم و همچنین سریال از پویش سافت

دیدن فیلم و همچنین سریال یکی از تفریحاتی است که اغلب اشخاص در هنگام زمان بیکاری و اوقات تفریح خود انجام می دهند ، در قبل اکثر اشخاص برای دیدن فیلم های مورد علاقه ها خود ناچار به خرید دی وی دی از ویدئو کلوپ ها بودند ولی درس ال های اخیر با پیشرفت اینترنت اکثر اشخاص فیلم ها و همچنین سریال های خود را از طریق اینترنت دانلود و همچنین یا تماشا می کنند. در این میان کمتر سایتی را می قدرت پیدا کرد که دارای آرشیوی قوی و همچنین همچنین بروز باشد ولی سایت آپارات با تاسیس سرویس خود با نام فیلیمو توانسته گام بزرگی را برای مخاطبین خود بردارد و همچنین به آن هم ها این امکان را بدهد تا فیلم های و همچنین سریال های ایرانی و همچنین خارجی خود را بدون دردسر دنبال کنند. امروز ما نیت و اراده داریم اپلیکیشن فیلیمو را برای تو معرفی نماییم که به تو کمک می کند با بهره بری و استفاده از اسمارت فون و همچنین یا تبلت خود به تماشای فیلم و همچنین سریال بپردازید.

در ابتدای وارد شدن به این اپلیکیشن تماشای فیلم وسریال بایستی در آن هم عضو شوید که برای اینکار بایستی شماره تلفن خود را وارد نمایید تا کد تایید برای تو ارسال گردد. پیس از وارد کردن کد تایید به صفحه ی اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب خواهید رفت که برای بهره بری و استفاده از امکانات برنامه جذاب و جالب و خوب در ابتدا نیاز دارید تا حساب کاربری خود را شارژ کردن نمایید. که برای اینکار بایستی بر روی آیکون کوچک در بالا و همچنین سمت چپ صفحه نمایش و همچنین سپس بر روی گزینه خرید اشتراک کلیک نمایید. در این قسمت می توانید اشتراک با مدت زمان و همچنین هزینه های مختلفی را دیدن نمایید که برای خرید هر کدام از موارد بایستی بر روی آن هم کلیک نمایید و همچنین از طریق اپلیکیشن بازار خرید خود را تکمیل نمایید.

قسمت ویترین در واقع آن هم صفحه ی اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب می باشد که در آن هم می توانید انواع فیلم ها را در قسمت و بخش های مختلفی دیدن نمایید. در بهش ویژه می توانید جدیدترین فیلم های ایرانی و همچنین خارجی را دیدن کنید. در قسمت پایین تر می توانید فیلم های برتر imdb ، جشنواره فجر ، اسکار ، پر فروش ترین فیلم های تاریخ سینمای ایران و همچنین … را نیز دیدن نمایید. همچنین در قسمت بازیگران خارجی می توانید کالکشن فیلم های هنرمندان خارجی را دیدن کنید و همچنین مجموعه فیلم های هنرمندان مورد علاقه خود را در اختیار داشته باشید. در کنار قسمت ویترین ، دو قسمت دیگر با نام های دسته بندی و همچنین فیلم های من را دیدن خواهید کرد که همانطور از نام آن هم ها پیداست می توایند انواع فیلم ها و همچنین سریال ها را در دسته بندی های متنوع و گوناگون و مختلف دیدن کنید و همچنین همچنین فیلم ها و همچنین سریال های مورد علاقه خود را به قسمت و بخش فیلم های من اضافه کنید.

قسمت فیلم های من دارای سه قسمت و بخش گالری افلاین ، دیدن شده ها و همچنین نشان شده ها می باشد. در قسمت و بخش گالری آفلاین می توانید فیلم های مورد علاقه خود را دانلود و همچنین در زمان هایی که متصل به اینترنت نیستید به تماشای آن هم ها بپردازید. در قسمت و بخش دیدن شده ها می توانید فیلم هایی را که قبلا دیدن کرده اید را ببینید و همچنین در قسمت نشان شده ها می توانید فیلم ها و همچنین یا سریال هایی را که برای خود نشان گذاری کرده اید را دیدن کنید. برای دیدن آنلاین فیلم ها نیز حجم اینترنت تو با توجه به شرکت اشتراک دهنده تان رایگان و همچنین یا غیررایگان خواهد بود. یکی از قسمت های جذاب و جالب و همچنین کاربردی برنامه جذاب و جالب و خوب ، جدیدترین ها می باشد که در این قسمت می توانید جدیدترین فیلم و همچنین سریال های منتشر شده ایرانی و همچنین خارجی را دیدن کنید.

با کلیک بر روی یک فیلم می توانید اطلاعات مختلفی از قبیل داستان ، امتیاز کاربران ، امتیاز کاربران imdb ، تیزر فیلم ، عوامل سازنده فیلم و همچنین … را دیدن نمایید. همچین تو می توانید فیلم های مشابه با فیلم مورد نظر را در پایین دیدن کنید و همچنین در صورت لزوم فیلم های مورد نظر را تماشا کنید. نظرات کاربران یکی از کاربردی ترین قسمت های موجود در هر فیلم می باشد که به تو کمک می کند تا اطلاعات خوبی را در مورد فیلم مورد نظر کسب کنید. یکی دیگر از قسمت خوب و همچنین کاربردی برنامه جذاب و جالب و خوب ، جست وجو می باشد که به تو کمک می کند به راحتی فیلم و همچنین سریال مورد نظر خود را پیدا کنید که برای اینکار تنها کافی است نام و همچنین یا قسمتی از نام فیلم و همچنین یا سریال مورد نظرتان را وارد کنید.

دانلود اپلیکیشن فیلیمو :

دانلود کافه بازار Cafe Bazzar

 

معرفی و همچنین دانلود فیلیمو ؛ اپلیکیشن تماشای فیلم و همچنین سریال

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود فیلیمو ؛ اپلیکیشن تماشای فیلم و همچنین سریال در تاریخ ۹ December 2018 | 5:02 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …