خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی رانر Sonic Dash 2: Sonic Boom

معرفی و همچنین دانلود بازی رانر Sonic Dash 2: Sonic Boom

معرفی و همچنین دانلود بازی رانر Sonic Dash 2: Sonic Boom

|معرفی و همچنین دانلود بازی رانر Sonic Dash 2: Sonic Boom از پویش سافت

مجموعه سونیک یکی از محبوب ترین مجموعه بازی های تاریخ بازی های رایانه ای می باشد که اکثر گیمرها با این مجموعه خاطرات خوبی دارند ، یکی از ورژن و نسخه های پرطرفدار این مجموعه که برای اندروید و همچنین ios منتشر گردیده است ، Sonic Dash 2: Sonic Boom نام دارد که یک بازی در سبک رانر بی انتها می باشد و همچنین به تا حال بیش از ۵۰ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده و همچنین نمره بسیار خوب ۴٫۵ از ۵ را نیز در این سایت کسب کرده است.

Sonic Dash 2: Sonic Boom
Sonic Dash 2: Sonic Boom

همانظور که در بالا اشاره کردیم گیم پلی این بازی رانر بصورت رانر می باشد و همچنین تو هدایت شخصیت های محبوب مجموعه سونیک را به دست دارید و همچنین بایستی در محیط های متنوع و همچنین گوناگون سه مسیر خود را که پر از موانع متنوع و گوناگون و مختلف می باشد را طی کنید و همچنین آیتم های موجود در طول مسیرتان را جمع آوری نمایید و همچنین از خود رکورد خوبی بر جای بگذارید. کنترل بازی نیز مثل بازی های سبک رانر می باشد بدین صورت که تو با کشیدن انگشت خود به سمت راست و همچنین چپ صفحه می توانید تغییر مسیر دهید همچنین با کشیدن انگشت خود به سمت بالا و همچنین پایین می توانید از روی موانع بپرید و همچنین یا در برخی از مکان ها از زیر موانع عبور نمایید.

Sonic Dash 2: Sonic Boom
Sonic Dash 2: Sonic Boom

در طول مسیر خود با بدست آوردن orb های آبی رنگ می توانید گزینه ای به نام Dash Meter را پر کنید که در واقع با پر کردن آن هم می توانید از اقتدار و قدرت منحصربفرد کاراکترهای بازی بهره بری و استفاده کنید. سازندگان بازی از لحاظ طراحی هنری و همچنین گرافیکی بازی نیز بسیار خوب عمل کرده اند و همچنین در ساخت محیط های متنوع و همچنین گوناگون بازی از رنگ های متنوع و همچنین چشم نوازی بهره بری و استفاده کرده اند که جذابیت بازی را بیش از پیش کرده است.

تصاویر بازی Sonic Dash 2: Sonic Boom :

دانلود بازی Sonic Dash 2: Sonic Boom :

معرفی و همچنین دانلود بازی رانر Sonic Dash 2: Sonic Boom

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی رانر Sonic Dash 2: Sonic Boom در تاریخ ۸ December 2018 | 12:20 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …