خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیادآور Rocketball: Championship Cup

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیادآور Rocketball: Championship Cup

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیادآور Rocketball: Championship Cup

|معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیادآور Rocketball: Championship Cup از پویش سافت

Rocketball: Championship Cup از بازی های جدید و همچنین جذاب و جالب اندرویدی در سبک ورزشی می باشد که با دارا بودن گیم پلی اعتیادآور شباهت زیادی به بازی محبوب و همچنین معروف Rocket league دارد. این بازی اعتیاد آور به تا حال بیش از ۱۰ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین نمره خوب ۴٫۱ از ۵ را نیز دراین سایت کسب کرده است.

Rocketball: Championship Cup
Rocketball: Championship Cup

همانطور که در بالا اشاره کردیم گیم پلی این بازی شباهت زیادی به بازی معروف راکت لیگ دارد و همچنین تو و همچنین حریفتان هدایت یک ماشین را به دست دارید و همچنین بایستی یک توپ پهناور و بزرگ را که در میانه ی زمین بازی قرار دارد را به درون دروازه حریف خود بفرستید. در محیط بازی آیتم های کمکی مختلفی نیز وجود دارد که با بهره بری و استفاده از آن هم ها می توانید توپ را سریعتر و همچنین با اقتدار و قدرت بیشتری درون دروازه حریف بفرستید و همچنین یا با بهره بری و استفاده از راکت های جهشی خود را در مدت زمان کوتاهی به طرف دروازه تان برسانید و همچنین مانع از گلزنی حریف شوید. تو می توانید این بازی را به دو صورت آفلاین و همچنین آنلاین انجام دهید ، در حالت آفلاین تو بایستی با هوش مصنوعی بازی رقابت کنید و همچنین در حالت آنلاین می توانید در تورنمنت های متنوع و گوناگون و مختلف بازی شرکت کنید و همچنین با اشخاص برتر این بازی به رقابت بپردازید.

Rocketball: Championship Cup
Rocketball: Championship Cup

بازی دارای حالتی تمرینی نیز می باشد که برای آشنایی بیشتر با گیم پلی بازی می توانید این قسمت را انجام دهید. همچنین در بازی قسمتی وجود دارد که می توانید ویدئوی بازی های بازیکنان حرفه ای را دیدن کنید و همچنین موارد و نکات مختلفی که برای پیروزی در بازی به آن هم ها نیاز دارید را یاد بگیرید. با پیشرفت در بازی می توانید ماشین های بهتری با اقتدار و قدرت های پیشرفته تری بدست بیاورید و همچنین حریف های خود را راحت تر شکست دهید.

تصاویر بازی Rocketball: Championship Cup :

دانلود بازی Rocketball: Championship Cup :

دانلود بازی با لینک مستقیم

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیادآور Rocketball: Championship Cup

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیادآور Rocketball: Championship Cup در تاریخ ۴ December 2018 | 12:46 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …