خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی Dream League Soccer 2019 + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی Dream League Soccer 2019 + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی Dream League Soccer 2019 + دیتا

|معرفی و همچنین دانلود بازی Dream League Soccer 2019 + دیتا از پویش سافت

Dream League Soccer 2019 جدیدترین ورژن و نسخه از سری محبوب Dream League Soccer می باشد که با دارا بودن گیم پلی دوست داشتنی و جذاب و همچنین پیشرفت نسبت به ورژن و نسخه ی قبل توانسته نمره خوب ۴٫۶ از ۵ را در پلی استور کسب نماید و همچنین به تا حال بیش از ۱۰۰ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است.

Dream League Soccer 2019
Dream League Soccer 2019

در این بازی فوتبال تو یک هدایت باشگاه فوتبال را به دست خواهید گرفت که با انجام کارهای مختلفی می توانید یک تیم رویایی را برای خود بسازید و همچنین تیم خود را به بهترین تیم تبدیل نمایید. در واقع گیم پلی این بازی تلفیقی از بازی های مدیریتی و همچنین فوتبال می باشد ، بدین ترتیب که در قسمت و بخش مدیریتی بایستی باشگاه خود را از جنبه های مختلفی مانند ساختن استادیوم ، خریدن بازیکنان جدید برای باشگاه ، اعمال تمرین های متنوع و گوناگون و مختلف بر روی بازیکنان تیم و همچنین … مدیریت نمایید و همچنین بعد از آن هم در درون زمین هدایت تیم خود را به دست بگیرید و همچنین برای پیروزی با رقبای خود بجنگید. بطور کلی بازی دارای ۶ دسته و همچنین ۷ کاپ قهرمانی می باشد که بایستی تلاش کنید تا تیم خود را به دسته های پایین تر برسانید و همچنین همچنین جام های متنوع و گوناگون و مختلف را کسب نمایید.

Dream League Soccer 2019
Dream League Soccer 2019

کنترلر بازی بسیار خوب و همچنین ساده طراحی گردیده است و همچنین هدایت بازیکنان تنها با جوی استیک موجود در سمت چپ صفحه نمایش و همچنین یک کلید دیگر در سمت راست انجام می می شود.  سازندگان بازی در قسمت و بخش گرافیکی و همچنین طراحی انیمیشن های بازی بسیار خوب کار کرده اند ، در طراحی بازیکنان و همچنین استادیوم های بازی به موارد و نکات ریز توجه گرفته است و همچنین بازی از کیفیت خوبی برخوردار است همچنین سازندگان در طراحی انیمیشن های بازی زحمت زیادی به خرج داده اند که بازی را بیش از پیش دوست داشتنی و جذاب کرده است.

تصاویر بازی Dream League Soccer 2019 :

دانلود بازی Dream League Soccer 2019 :

دانلود فایل نصبی با لینک مستقیم

دانلود فایل دیتا با لینک مستقیم

معرفی و همچنین دانلود بازی Dream League Soccer 2019 + دیتا

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی Dream League Soccer 2019 + دیتا در تاریخ ۱ December 2018 | 1:32 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …