خانه / دانلود نرم افزار اندروید / با ۱۰ اپلیکیشن برتر TimeLapse آشنا شوید

با ۱۰ اپلیکیشن برتر TimeLapse آشنا شوید

با ۱۰ اپلیکیشن برتر TimeLapse آشنا شوید

|با ۱۰ اپلیکیشن برتر TimeLapse آشنا شوید از پویش سافت

امروزه عکس گرفتن و همچنین تصویر برداری به یکی از اصلی ترین وظایف گوشی های هوشمند تبدیل شده است. همانطور که می دانید، تصویر برداری نیز دارای تکنیک های مختلفی است و همچنین یکی از آن هم ها که امروز نیت و اراده داریم به آن هم بپردازیم تکنیک TimeLapse است. تصویر برداری تایم لپس یا زمان گریز شیوه‌ای است که در آن هم فرکانس ضبط فریم‌ها در یک سکانس، کمتر از فرکانس دیدن آنها در آن هم سکانس است. زمانی که نتیجه کار با سرعت عادی پخش می‌می شود، به نظر می‌رسد که زمان با سرعت بیشتری می‌گذرد. هم اکنون تلفن های هوشمند اندرویدی نیز با بهره بری و استفاده از اپلیکیشن های TimeLapse متنوع و گوناگون و مختلف امکان بهره بری و استفاده از این تکنیک را نیز فراهم می آورند. در ادامه این مطلب با اندروید زوم همراه باشید تا ۱۰ اپلیکیشن برتر ویدیوهای زمان گریز اندروید را به تو معرفی کنیم.

۱٫ Microsoft Hyperlapse Mobile

Microsoft Hyperlapse Mobile

غول تکنولوژی مایکروسافت نیز یکی از حاضرین در عرصه timelapse است. این کمپانی همچنین و علاوه بر ورژن و نسخه حرفه ای، برنامه جذاب و جالب و خوب ای نیز برای تلفن های هوشمند اندرویدی و همچنین ویندوز فون ها دارد. با بهره بری و استفاده از Hyperlapse Mobile ما می توانیم به راحتی ویدئو ها را کوتاه کنیم و همچنین آن هم ها را با افرادی که می خواهیم به اشتراک بگذاریم. این اپلیکیشن همچنین با  Azure Media Services سازگارسازی شده است تا بتوان از ویدئو در سایر وبسایت ها و همچنین اپلیکیشن ها نیز بهره بری و استفاده کرد.

۲٫ اپلیکیشن دوربین Framelapse

Framelapse – Time Lapse Camera

یکی از پر طرفدار ترین اپلیکیشن های Time Lapse در گوگل پلی Framelapse است. همچنین و علاوه بر اینکه با این برنامه جذاب و جالب و خوب یک کنترل خوب مانند تعیین میزان زمان نهایی ویدئوی خود را در بالای گوشه سمت راست داریم،  این برنامه جذاب و جالب و خوب همچنین به ما نشان خواهد داد که چه میزان باید به ضبط بپردازیم. البته قطعا این میزان به مقدار فریم بر ثانیه هایی که انتخاب می کنیم بستگی دارد. هرچه میزان فریم ها بر ثانیه کم تر باشد طول ویدئو اورجینال نیز کم تر خواهد شد.

رابط کاربری اپلیکیشن نیز بسیار ساده بوده و همچنین ضبط کردن با آن هم بسیار آسان است. در سمت چپ برنامه جذاب و جالب و خوب ما می توانیم تمام کنترل ها و همچنین عملگر های مورد نیاز خود را ببینیم و همچنین شروع به ضبط کنیم.

۳٫ Hyper Timelapse

Hyper Timelapse به سادگی خود را به عنوان بهترین جانشین  Hyperlapse در سیستم عامل اندروید معرفی می کند. این اپلیکیشن یک رابط کاربری ساده و همچنین کاربردی را ارائه می کند که می تواند ویدئوها را ضبط کرده و همچنین آن هم ها را به TimeLapse تبدیل کند. 

بنابراین زمانی که ویدئو خود را ضبط کردیم تنها مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است سرعت و همچنین افکت مورد نظر خود را انتخاب کنیم. سپس به راحتی می توانیم از ویدئو خروجی گرفته و همچنین آن هم را با دیگران به اشتراک بگذاریم.

۴٫ اپلیکیشن دوربین Lapse It

Lapse It

 Lapse It یکی از رقبای شناخته شده Framelapse است که ویژگی های فوق العاده و همچنین نتایجی خوب را در ویدئوی نهایی وعده می دهد. این اپلیکیشن به ارائه راه های ساده و همچنین کوتاه تر برای ضبط ویدئوهای timelapse معروف است. 

از بین تنظیمات ضبط کردن ما می توانیم انتخاب کنیم که معمولا در چه حالتی می خواهیم که ویدئو خود را ضبط کنیم. بسته به نتایجی که می خواهیم، می توانیم به سادگی کیفت و همچنین فرمت ویدئو خود را نیز انتخاب کنیم.

۵٫ Time Lapse

Time-Lapse

Time Lapse اولین اپلیکیشنی است که توانایی ساخت ویدئوهای timelapse را با کیفیت۴K دارد. مثل اپلیکیشن های قبلی، Time Lapse نیز قابلیت انتخاب تعداد فریم بر ثانیه را از ۱fps تا ۵۰fps به ما می دهد. قابلیت ضبط ۴K نیز تنها برای تلفن های هوشمندی مقدور خواهد بود که مجهز به دوربین ۹ مگاپیکسلی یا بالاتر خواهند بود.

همچنین و علاوه بر این، قابلیت ضبط ۴K تنها به عنوان یک خرید درون برنامه جذاب و جالب و خوب ای در دسترس خواهد بود. در صورتی که تو این خرید را انجام دهید قابلیت ضبط ویدئو به میزان ۲۴ ساعت را نیز در اختیار خواهید داشت.

ولی باید توجه داشت جذاب و جالب ترین نقطه در مورد این اپلیکیشن این است که آن هم به صورت رایگان عرضه می می شود و همچنین تنها بهره بردن از قابلیت ضبط  ۴K برای تو پرداخت هزینه را در پی خواهد داشت.

۶٫ Time Lapse camera

Time Lapse camera

این اپلیکیشن یک اپلیکیشن منحصر به فرد برای تولید ویدئوهای timelapse است. با بهره بری و استفاده Time Lapse Camera به راحتی می توانید ویدئوهای timelapse را ساخته و همچنین آن هم را در یوتیوپ به اشتراک بگذارید. 

همچنین و علاوه بر این، همه ما به خوبی می دانیم که time lapse یک پخش سریع از یک فرایند کند است که معمولا با چشمان ما قابل دیدن نیستند. Time Lapse Camera در ضبط تمامی این لحظه ها بهترین اپلیکیشن است.

۷٫ PicPac Stop Motion & TimeLapse

PicPac Stop Motion & TimeLapse

 

اپلیکیشن جدید PicPac Stop Motion & TimeLapse یک اپلیکیشن دیگر برای تولید فیلم های timelapse است که به صورت رایگان برای سیستم عامل اندروید ارائه می می شود. این برنامه جذاب و جالب و خوب فوق العاده همچنین و علاوه بر TimeLapse  به سادگی به تو اجازه می دهد تا عکس های خود را به انیمیشن های Stop Motion تبدیل کنید. بله درست است هم TimeLapse و همچنین هم Stop Motion در یک اپلیکیشن آن هم هم به صورت رایگان. 

۸٫ Time Lapse Video Editor Pro

Time Lapse Video Editor Pro

آیا می خواهید ویدئو از پیش ضبط شده خود را به یک ویدئو بی نظیر TimeLapse تبدیل کنید؟ یا اینکنه می خواهید آن هم ها را ویرایش کنید و همچنین یک ویدئو hyper-lapse بسازید؟ اپلیکیشن Time Lapse Video Editor می تواند به راحتی این نیاز های تو را برطرف کند. این اپلیکیشن به سادگی یک ویدئو TimeLapse با کیفیت را برای تو تولید می کند و همچنین این امکان را می دهد که آن هم را به گالری خود در کنار سایر ویدئو ها اضافه کنید.

۹٫ Life Lapse

Stop Motion Maker – Life Lapse

به وسیله اپلیکیشن شناخته شده Life Lapse تو همچنین و علاوه بر تولید ویدئو های time-lapse و همچنین stop-motion، می توانید عکس های مورد علاقه خود را به ویدئوهای تکرار شونده تبدیل کنید و همچنین نقطه جذاب و جالب دیگر در مورد آن هم این است که در هنگام بهره بری و استفاده از آن هم شاهد هیچگونه تبلیغات اعصاب خورد کنی نخواهید بود.

۱۰٫ TimeLapse

TimeLapse

TimeLapse شناخته شده ترین اپلیکیشن اندروید برای تولید ویدئو های TimeLapse است. این اپلیکیشن به سادگی به تو اجازه می دهد که چند عکس گرفته و همچنین آن هم ها را به یک ویدئو TimeLapse تبدیل کنید.

با ۱۰ اپلیکیشن برتر TimeLapse آشنا شوید

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

با ۱۰ اپلیکیشن برتر TimeLapse آشنا شوید در تاریخ ۱ December 2018 | 2:04 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …