خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Brain Marmelade

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Brain Marmelade

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Brain Marmelade

|معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Brain Marmelade از پویش سافت

Brain Marmelade یک بای پلتفرمر در سبک ماجراجویی می باشد که با دارا بودن گیم پلی دوست داشتنی و جذاب و همچنین سیستم مبارازت منحثربفرد می تواند مدت ها مخاطبین خود را سرگرم نماید. این بازی ماجراجویی دو بعدی توانسته نمره خوب ۴٫۴ از ۵ را در پلی استور کسب نماید.

Brain Marmelade
Brain Marmelade

گیم پلی بازی بدین صورت است که تو در یک محیط دو بعدی با طراحی هنری دوست داشتنی و جذاب قرار می گیرید و همچنین بایستی با بهره بری و استفاده از دکمه هایی که بر روی صفحه نمایش قرار دارند کاراکتر بازی به عقب و همچنین جلو حرکت دهید و همچنین همچنین از روی موانع بپرید. همانطور که در بالا اشاره نمودیم سیستم مبارزات بازی منحصربفرد می باشد بدین صورت که در ابتدا بایستی تا آنجا که می توانید به دشمنان خود نزدیک شوید و همچنین سپس بالای سر او دکمه هایی را  دیدن خواهید نمود ، حال بایستی با بخاطر داشتن این دکمه ها ، الگوی آن هم ها را دوباره تکرار نمایید و همچنین بدین وسیله بدون کوچکترین لمسی با دشمنان می توانید آن هم ها را از بین ببرید. در ابتدای بازی شاید این سیستم مبارزه برای تو جذاب و جالب توجه نباشد ولی با بالا رفتن مراحل دیدن خواهید کرد که این سیستم مبارزات از پتانسیل بالایی برخوردار است.

Brain Marmelade
Brain Marmelade

همچنین و علاوه بر سیستم مبارزات دوست داشتنی و جذاب سازندگان چالش های دیگری را نیز برای تو تدارک دیده اند بدین صورت که در طول مسیرتان با موانع مختلفی نیز برخورد خواهید کرد که برای عبور از آن هم ها بایستی چندین و همچنین چند بار کسب و کار خود را تکرار کنید تا موفق شوید. گرافیک هنری بازی که بصورت دستی طراحی گردیده است را می قدرت مهمترین المان آن هم بشمار آورد بطوریکه با در اولین ورودتان به بازی به منحصربفرد بودن آن هم پی خواهید برد که بازی را بیشتر شبیه یک اثر هنری دوست داشتنی و جذاب کرده است.

تصاویر بازی Brain Marmelade :

دانلود بازی Brain Marmelade :

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Brain Marmelade

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Brain Marmelade در تاریخ ۲۷ November 2018 | 4:07 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …